گیم پلی بازی Call of Duty: Vanguard از Modern Warfare 2 بهتر است؟!

حتی به قیمت جنگ جهانی دوم!

گیم پلی Call of Duty: Vanguard

به تازگی بازیکنان در فضای مجازی اعلام کرده‌اند که گیم پلی بازی Call of Duty: Vanguard را به Modern Warfare 2 ترجیح می‌دهند و به نظر آن‌ها بهتر است.

سال گذشته بود که بازی Call of Duty: Vanguard عرضه شد و مجددا حال و هوای سری را به سمت جنگ جهانی دوم برد. در واقع این اثر داستان متفاوتی درباره یک گروه خاص به نام ونگارد (Vanguard) را بیان می‌کرد که اعضای آن هرکدام قهرمانان جنگ جهانی دوم، در مناطق و جبهه‌های مختلف بودند. این موضوع تا پیش از عرضه بازی خیلی جذاب بود و نظر بسیار از افراد را هم به خود جلب کرده بود، اما پس از گذشت مدتی و انتشار بازی، دیدیم که این اصلا آن چیزی نیست که انتظارش را داشتیم!

در حقیقت گیم پلی بخش داستان بازی Call of Duty: Vanguard کوتاه‌ترین در کل سری کالاف دیوتی بود و از طرفی، بردن داستان و شرایط به جنگ جهانی دوم، باعث شده بود تا طرفدارانی که با دو عنوان Modern Warfare و Black Ops Cold War از تجربه کالاف دیوتی لذت برده بودند، دیگر مشتاق تجربه آن نباشند. همچنین با برداشتن نقشه وردانسک (Verdansk) و اضافه کردن کالدرا (Caldera)، عملا اثبات شد که سازندگان خود قصد نابود کردن سری کالاف دیوتی به زیبایی هرچه تمام‌تر را دارند.

اما جالب است بدانید که پس از مدت‌ها انتظار برای عرضه عنوان Modern Warfare 2 حال جمع بسیاری از کاربران مجددا به تجربه بخش آنلاین Vanguard رفته‌اند و به گیم پلی آن علاقه نشان داده‌اند. به گفته این کاربران در فضای مجازی، سیستم گیم پلی عنوان مدرن وارفر 2 اصلا خوب نیست و سرعت سابق را ندارد. به همین دلیل نیز آن‌ها مجددا به لابی‌های قدیمی ونگارد بازگشته‌اند تا از تجربه آن لذت ببرند.

چرا بازیکنان گیم پلی بازی Call of Duty: Vanguard را ترجیح می‌دهند؟

در واقع یکی از مشکلات اصلی عنوان Vanguard این بود که به نظر می‌رسید عجله‌ای ساخته شده و سازندگان فرصت نکرده‌اند تا به اندازه کافی روی آن وقت بگذارند. به همین دلیل نیز داستان آن اصلا کامل نبود، بخش چند نفره عجیبی داشت و حالت زامبی آن هم چیزی نبود که طرفداران را راضی نگه دارد. اما نکته‌ای که درباره این بازی وجود دارد، این است که سیستم گیم پلی آن درست شبیه به دو عنوان قبلی Black Ops Cold War و همچنین Modern Warfare بود، در حالی که گیم پلی عنوان جدید مدرن وارفر 2 کمی طرفداران را نا امید کرده است.

در سه عنوان قبلی سری کالاف دیوتی، سرعت حرکت و تیراندازی یا به اصطلاح Gun Play اسلحه مختلف در بازی خیلی روان‌تر و بهتر بود. همچنین قابلیت اسلاید کنسل و جامپ در بازی وجود داشت و سطح بین استعداد بازیکنان شانس خوب رعایت می‌شد. اما در وارزون 2 و مدرن وارفر 2، اگر شما بتوانید خوب کمپ کنید، قطعا مبارزه را خواهید برد! این نشان می‌دهد که شاید بیش از حد واقع‌گرایی در بازی، چندان هم راه حل مناسبی نباشد.

اما نظر شما درباره این موضوع چیست؟ آیا گیم پلی بازی Call of Duty: Vanguard را به مدرن وارفر 2 ترجیح می‌دهید؟

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا