#مهسا_امینی

بازی Call of Duty Modern Warfare II برای PSVR 2 منتشر خواهد شد!

شایعات جدید خبر از نسخه هدست مجازی جدیدترین کال آف دیوتی می‌دهند!

بازی Call of Duty Modern Warfare II برای PSVR 2

طی روزهای گذشته شرکت سونی از برگزاری مراسم جدید State of Play خبر داد و امروز، اخباری تازه مربوط به یکی از بازی‌های درون این مراسم انتشار یافته است. ما احتمالا شاهد رونمایی کوتاه از بازی Call of Duty Modern Warfare II برای PSVR 2 باشیم!

به گفته یکی از افشاگران معتبر بازی‌های کال آف دیوتی که سال‌ها است با اخبار موثق توجه و اعتماد کاربران و فعالان دنیای گیم را جلب کرده، ادعا دارد که باید شاهد رونمایی از نسخه مخصوص هدست مجازی PSVR 2 بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر ۲ در مراسم State of Play و پیش از رونمایی کامل این بازی توسط شرکت اکتیویژن باشیم. به گفته شرکت اکتیویژن، آن‌ها به طور کامل از بازی خود در روز ۸ ژوئن، برابر با ۱۸ خرداد ماه سال جاری رونمایی خواهند کرد، ولی شایعات جدید به این موضوع اشاره دارند که ما پیش از رونمایی کامل از بازی Call of Duty Modern Warfare II، آن را با دیدی دیگر در مراسم State of Play تماشا خواهیم کرد.

افشاگر معروف و قابل اعتماد بازی‌های کال آف دیوتی یعنی RalphValve این خبر را طی پستی در صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی به انتشار گذاشت و باور دارد مراسم State of Play همان مراسمی است که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای PSVR 2 معرفی شده که اتفاقی بسیار تازه و به شدت شگفت انگیز است که می‌تواند انقلابی نه تنها در دنیای بازی‌های کال آف دیوتی، بلکه بازی‌های شوتر اول شخص باشد.

بازی Call of Duty Modern Warfare II برای PSVR 2 ممکن است نسخه‌ای کاملا مجزا باشد!

یکی از بحث‌های داغ این روزهای دنیای گیم، پیوستن اکتیویژن بلیزارد به شرکت سازنده کنسول‌های ایکس باکس یعنی مایکروسافت است، البته طبق مفاد قرارداد میان اکتیویژن بلیزارد و مایکروسافت، اکثریت روابط آن‌ها با شرکت سونی و محتوای انحصاری سری بازی کال آف دیوتی برای کنسول‌های پلی استیشن، پا بر جا خواهند ماند.

طبق برخی دیگر از شایعات، حتی در صورت پیوستن اکتیویژن بلیزارد به مایکروسافت، تا مدتی کاربران پلی استیشن محتوایی دریافت خواهند که در دسترس کاربران ایکس باکس قرار نخواهد گرفت. حال شایعه جدید بیش از پیش به شایعات قدیمی رنگ و بوی حقیقت بخشیده و با انتشار احتمالی بازی Call of Duty Modern Warfare II برای PSVR 2 ما متوجه می‌شویم که روابط سونی و اکتیویژن بلیزارد بسیار دوستانه بوده و محتوای انحصاری بازی‌های کال آف دیوتی در پلی استیشن برای سال‌های آتی به انتشار خواهند رسید.

در حال حاضر، ابعاد پروژه اکتیویژن برای نسخه PSVR 2 بازی Call of Duty Modern Warfare II مشخص نیست، ولی احتمالا بسیاری از شما نسخه PSVR بازی Call of Duty Infinite Warfare را به خاطر داشته باشید. انتظار می‌رود که نسخه واقعیت مجازی بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر ۲ تغییرات بسیاری به خود ببیند، با این حال ما تا رونمایی رسمی از این بازی نمی‌توانیم آن را مورد بحث قرار دهیم و از سوی دیگر، نمی‌دانیم کدام بخش‌های این بازی از قابلیت واقعیت مجازی بهره خواهند برد.

مراسم State of Play در روز ۲ ژوئن، برابر با ۱۲ خرداد ماه برگزار شده و باید دید چه سورپرایزهایی در انتظار ما هستند. نظر شما درباره بازی Call of Duty Modern Warfare II برای PSVR 2 چیست؟ فکر می‌کنید این بازی موفق شده و فروشی قابل قبول کسب می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا