#مهسا_امینی

تاریخ انتشار تریلر گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 اعلام شد

چیزی تا رونمایی کامل نمانده

تریلر گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

تاریخ انتشار تریلر گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در ویدیو منتشر شده شب گذشته توسط سازندگان اعلام شد. چیزی تا رونمایی کامل از عنوان مورد انتظار اکتیویژن (Activision) باقی نمانده است!

شب گذشته بالاخره پس از مدت‌ها انتظار ویدیو تازه‌ای در رابطه با بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد که در آن، از طراحی هنری که برای این عنوان در نظر گرفته شده رونمایی شد. با این وجود، نکته قابل توجه در این ویدیو آنجاست که در آن ما شنونده دیالوگ‌هایی از پرایس و سایر اعضای تیم تسک فورس ۱۴۱ (Task Force 141) هستیم که قرار است آن‌ها را پس از گذشت حدود ۱ دهه دوباره ملاقات کنیم.

ابتدای ویدیو با آوردن اسم شخصیت اصلی در مدرن وارفر ۲ قدیمی یا همان روچ (Roach) شروع می‌شود، اما در ادامه پس از آنکه ما شخصیت‌های مختلف را مشاهده کردیم، بین محتوا یک کانتینر وجود داشت که روی آن عبارت J.8.22 نوشته شده بود.

این نوشته در واقع یک اشاره مستقیم به شایعاتی است که طی چند ماه اخیر درباره تاریخ رونمایی از گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 وجود داشته و حال توسط سازندگان به مرحله تایید رسیده است. انتظار می‌رود که این رونمایی در مراسم Summer Games Fest معرفی شده و شاهد یک گیم پلی نسبتا طولانی از یکی از مراحل بازی در آن، با حضور شخصیت‌های معرفی شده در ویدیو اخیر باشیم.

لازم به ذکر است که عنوان Modern Warfare 2 یکی از مورد انتظارترین‌هایی بوده که طی دو سال گذشته، کاربران و طرفداران سری کالاف دیوتی برای انتشار آن روزشماری می‌کنند. به هر حال با توجه به اوضاع کنونی بازی‌های سری و افت شدید هنگام ارائه عنوان Vanguard، منطقی است که کاربران برای تقابل با چیترهای کمتر و طراحی بهتر، منتظر بازی تازه‌ای باشند که می‌تواند با موتور جدید، به نحوی Call of Duty 2.0 را ارائه کند.

گفته شده که دو عنوان MW2 و Warzone 2 قرار است تا از یک موتور پیشرفته‌تر نسبت به قبل برای اجرای بهره ببرند و از طرفی طراحی آن کاملا متفاوت با هر نسخه دیگری خواهد بود. به عبارتی همان تحول سال ۲۰۱۹ با عنوان ریبوت Modern Warfare یکبار دیگر در این بازی تکرار خواهد شد و بالاخره پس از سال‌ها یک بخش داستانی فوق‌العاده جذاب را در آن تجربه خواهیم کرد.

اما نظر شما درباره این عنوان مورد انتظار چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید و در کانال یوتوب سرگرمی جزئیات بیشتری درباره ایستراگ‌ها و جزئیات Modern Warfare 2 را دنبال کنید.

انتشار تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ ۱۸ خرداد (۸ ژوئن ۲۰۲۲) انجام خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا