شایعات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 خبرهای بدی به همراه دارند

آینده سری بازی کال آف دیوتی تیره و تار است!؟

شایعات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 خبرهای بدی به همراه دارند نیما خدارحمی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
شایعات بازی Call of Duty Modern Warfare 2

این روزها بیشترین شایعات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هستند و متاسفانه اطلاعات تازه فاش شده از این بازی، سبب خوشحالی کاربران نشده‌اند! یکی از کاربرانی حرفه‌ای سری بازی کال آف دیوتی اخبار نه چندان خوبی برای ما دارد!

در حالی که بازی Call of Duty Vanguard تبدیل به پر فروش‌ترین بازی سال ۲۰۲۱ شد، این بازی از لحاظ میزان نسخه‌های فروخته شده شکستی کامل در برابر نسخه‌های پیشین سری بازی کال آف دیوتی بود. حال شرکت اکتیویژن به لطف این فروش کم، تمام نیروی خود را برای عرضه عنوانی کامل با نام Call of Duty Modern Warfare II گذاشته و آن‌ها قصد دارند از همین حالا که ماه‌ها با انتشار این بازی فاصله داریم، رویه بازاریابی را آغاز کنند.

شرکت اکتیویژن تابدین لحظه اطلاعات چندانی از بازی Call of Duty Modern Warfare II در اختیار ما قرار نداده است، با این حال آن‌ها توسعه این بازی به دست استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) را تایید کرده و ما می‌دانیم که این بازی به تعریف دنباله بازی Call of Duty Modern Warfare 2019 خواهد پرداخت و همچنین باید شاهد عرضه نسخه جدید وارزون باشیم. تابدین لحظه هیچ ویدیویی از گیم پلی این بازی انتشار نیافته و ما تنها از لوگو و نام نهایی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 مطلع هستیم. البته، طی روزهای اخیر یکی از کاربران حرفه‌ای بازی‌های کال آف دیوتی، اطلاعاتی تازه از این بازی به دست آورده است.

کاربر حرفه‌ای سری بازی کال آف دیوتی با نام Censor، عقیده دارد که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به معنای واقعی «افتضاح» است. این کاربر ادعا دارد اطلاعات دریافتی او از منبعی معتبر بوده که قصد ندارد نامش را فاش کند. او البته اشاره کرد که هنوز به این بازی خوش بین بوده و از طرفداران خواست تا انتشار اطلاعات رسمی مربوط به نسخه نهایی بازی صبر داشته باشند و بر اساس گفته‌های او درباره این بازی تصمیم گیری نکنند.

شایعه جدید کال آف دیوتی مدرن وارفر ۲
داگ مارتین ملقب به Censor عضو تیم BOS Breach

با در نظر داشتن شایعات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 از این نکته نیز نباید غافل شد که برخی دیگر از کاربران حرفه‌ای و همچنین برخی از استریمرهای سری بازی کال آف دیوتی از گفته‌های او عصبانی شده و آن‌ها را خبر کذب می‌دانند و از همین رو نمی‌توان به اطلاعات فاش شده اطمینان کامل داشت. ناگفته نماند که ما باور داریم زمان زیادی تا انتشار اطلاعات رسمی باقی نمانده است. طبق اطلاعات فاش شده طی روزهای اخیر، تنها چند هفته تا انتشار اطلاعات رسمی مربوط به بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 باقی مانده و همچنین برخی از افراد نزدیک به شرکت اکتیویژن باور دارند که اولین تریلر رسمی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در اواخر ماه می میلادی (اوایل خرداد ماه) یا اوایل ماه ژوئن (اواسط خرداد و اوایل تیر ماه) منتشر خواهد شد.

اگر منتظر انتشار اطلاعات بخش آنلاین چند نفره این بازی هستید، فعالان دنیای گیم باور دارند که اطلاعات رسمی مربوط به این بخش در تابستان سال جاری و به طور دقیق‌تر در ماه آگوست (اواسط مرداد ماه الی اواسط شهریور) انتشار خواهند یافت. لازم به ذکر است که این تاریخ به طور کامل طبق حدس و گمان فعالان و اطلاعات فاش شده بوده و به هیچ عنوان نمی‌توان صحت آن‌ها را تایید کرد، با این حال ما امیدواریم که این بازی همان چیزی باشد که اکتیویژن وعده داده بود!

یکی از مهم‌ترین شایعات مرتبط با بازی Call of Duty Modern Warfare 2، مربوط به انتشار احتمالی حالتی شبیه به سبک بازی Escape from Tarkov با نام DMZ است که باعث شادی بسیاری از کاربران شد. در حال حاضر اطلاعات فاش شده بسیاری در فضای اینترنت منتشر شده که متاسفانه بسیاری از آن‌ها قابل اعتماد نیستند. ما امیدواریم که این بازی بتواند مانند بازی Call of Duty Modern Warfare موفق شود. نظر شما درباره گفته‌های Censor و آینده سری بازی Call of Duty چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا