نسخه بتا Modern Warfare 2 حالا روی پلی استیشن قابل بازی است!

چه زمانی همه می‌توانند بتا را بازی کنند؟

نسخه بتا Modern Warfare 2 حالا روی پلی استیشن قابل بازی است! نریمان هروی ۰ ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
نسخه بتا Modern Warfare 2

نسخه بتا Modern Warfare 2 با بخش چندنفره حالا به صورت زودهنگام برای کسانی که روی پلی استیشن این بازی را پیش‌خرید کرده بودند قابل بازی است.

اکتیویژن به شکل رسمی بتای عمومی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را برای کسانی که این بازی را روی پلی استیشن پیش‌خرید کردند، قابل بازی کرد و زمان کمی تا عرضه این بازی بسیار مورد انتظار مانده است. اکتیویژن طبق سنت چندین بتا را تا قبل ار عرضه رسمی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر می‌کند تا بازیکنان به خوبی با بخش چندنفره بازی آشنا شوند.

نسخه بتا Modern Warfare 2 به بازیکنان چشم‌اندازی را از بازی کامل می‌دهد. سقف لول در این بتا ۲ هفته‌ای قرار است تا رنک ۳۰ باشد ولی بازیکنان طی آخر هفته اول نمی‌توانند از رنک ۱۵ بالاتر روند. محتوای این بتا شامل چندین ماد بازی، مپ‌ها، سلاح‌ها و… است ولی گیم‌پلی صرفا روی حالت چند نفره ۶ در مقابل ۶ تمرکز می‌کند.

اولین بتا Call of Duty: Modern Warfare 2 قرار است ۴ فاز مختلف داشته باشد و هر کدام از فازها بازیکنان بیشتری را به بتا تزریق می‌کند. اولین فاز بتا روز گذشته و برای بازیکنانی که روی پلی استیشن این بازی را پیش‌خرید کرده بودند، آغاز شد. فاز بعدی فردا شروع می‌شود و در روز ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) پایان می‌یابد تا این بتا برای همه کاربران پلی استیشن که این بازی را پیش‌خرید هم نکرده‌‌اند هم قابل تجربه شود. همچنین این بتا در تاریخ ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) برای کسانی که بازی را روی کامپیوتر یا ایکس باکس پیش‌خرید کردند، قابل بازی می‌شود و در نهایت روز ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) تا ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) بتا برای همه در دسترس قرار می‌گیرد.

البته که نباید نسخه بتا Modern Warfare 2 که روز گذشته به صورت زودهنگام در دسترس قرار گرفت را با کمپین این بازی اشتباه گرفت. این کمپین قرار است یک هفته پیش از انتشار رسمی بازی در دسترس قرار بگیرد. کسانی که بازی را به صورت دیجیتال پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند یک هفته زودتر بخش کمپین یا تک‌نفره را بازی کنند.

البته این موضوع را در نظر بگیرید که پیشرفت شما و بالاتر بردن رنک در نسخه بتا Modern Warfare 2 صرفا فقط محدود به نسخه بتا خواهد بود و به بازی اصلی منتقل نخواهد شد. پس اگر می‌خواهید فقط به امید بالا بردن رنک و باز کردن سلاح‌های مختلف این بتا را بازی کنید، باید صبر کنید و بازی اصلی را تجربه کنید. بتا‌های Call Of Duty همیشه پر جنب و جوش هستند و به بازیکنان اجازه تجربه بخش چندنفره را می‌دهند تا آنان در صورت تمایل این بازی را خریداری کنند.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (مصادف با روز ششم آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود.

نظر شما در مورد نسخه بتا Modern Warfare 2 چیست؟ آیا بتا را تا الان تجربه کردید؟ خوشحال می‌شویم که نظر شما را در این مورد بدانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا