حالت Zombies Onslaught بازی Black Ops Cold War در انحصار پلی‌استیشن خواهد بود

مبارزه با زامبی‌ها در Black Ops

حالت Zombies Onslaught بازی Black Ops Cold War در انحصار پلی‌استیشن خواهد بود مهسا سپاهی ۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
حالت Zombies Onslaught بازی Black Ops Cold War

اطلاعات تازه‌ای در مورد حالت Zombies Onslaught عنوان مورد انتظار Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شده است.

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان بازی Call of Duty: Black Ops Cold War یعنی Treyarch و Raven Software و شرکت ناشر اکتیویژن، حالت Zombies Onslaught تا تاریخ اعلام شده در انحصار کنسول‌های پلی‌استیشن خواهد بود. لازم به ذکر است که این مود با گیم‌پلی سنتی Zombies یکسان نیست و به صورت جداگانه توسعه یافته است.

یکی از اعضای ارشد اکتیویژن اخیرا در وبلاگ پلی‌استیشن اطلاعاتی منتشر کرده که از جزئیات مود Zombies Onslaught خبر می‌دهد. در Zombies Onslaught، بازیکن به همراه یک اپراتور دیگر در یکی از نقشه‌های مشخص شده حاضر می‌شود. به محض ورود به نقشه، عملیات آغاز شده و Dark Aether Orb دو بازیکن را در منطقه‌ای محدود می‌کند.

در این منطقه، موجودات ترسناک در حال شیوع هستند و تعدادشان افزایش پیدا می‌کند. کشتن این زامبی‌ها باعث افزایش قدرت Orb شده و با ازبین بردن تعداد مشخصی از آن‌ها، Orb جابه‌جا می‌شود. زمانی که بازیکنان داخل Orb هستند، موج حمله‌ی زامبی‌ها بیشتر می‌شود و کاربران باید با سلاح‌های خود با این موجودات مبارزه کنند.

این حالت Call of Duty: Black Ops Cold War از سیستم رنکینک بهره می‌برد و در نهایت کاربران مدال برنز، نقره یا طلا کسب می‌کنند. با استفاده از این مدال‌ها، بازیکنان می‌توانند از پاداش‌های موجود در حالت چندنفره و زامبی استفاده کنند. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان و اکتیویژن، Zombies Onslaught تا تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۰ آبان سال آینده) در انحصار کنسول‌های پلی‌استیشن خواهد بود و بعد از آن، کاربران پلتفرم‌‌های دیگر می‌توانند این مود را تجربه کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قرار است در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۲ آبان ۱۳۹۹ سال جاری) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. همچنین، مایکروسافت تایید کرده که پنجمین نسخه‌ی Black Ops در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۹ آبان ماه) برای دو کنسول نسل نهمی ایکس‌‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس عرضه می‌شود.

اگر علاقه‌مند هستید تا در مورد پنجمین نسخه‌ی سری Black Ops بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آن‌چه از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید. همچنین، مشخصات سیستم مورد نیاز بتای Call of Duty: Black Ops – Cold War به تازگی منتشر شده و می‌توانید از آن استفاده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا