مشخصات سیستم مورد نیاز بتای Call of Duty: Black Ops – Cold War اعلام شد

این بازی به ۴۵ گیگابایت فضا نیاز خواهد داشت

سیستم مورد نیاز بتای Call of Duty: Black Ops - Cold War

شرکت اکتیویژن با انجام یک به‌روزرسانی در وب سایت رسمی کال آو دیوتی، سیستم مورد نیاز بتای Call of Duty: Black Ops – Cold War را اعلام کرد.

انتشار نسخه‌های آزمایشی قبل از عرضه‌ی رسمی به تدریج در حال تبدیل شدن به یک رسم سالانه برای کال آو دیوتی است. نسخه‌های پیشین در چند فاز در اختیار کاربران پلتفرم‌های مختلف قرار گرفتند تا تیم‌های توسعه بتوانند بر اساس بازخوردهای دریافتی، نواقص را برطرف کرده و نقاط قوت را بهبود ببخشند. این موضوع برای Call of Duty: Black Ops – Cold War هم صادق است. محصول مشترک تری‌آرک و ریون سافتور چندی پیش در قالب نسخه‌ی آلفا منتشر شد و به‌زودی هم در قالب نسخه‌ی بتا در دسترس تمامی پلتفرم‌ها قرار می‌گیرد.

اکتیویژن با انجام یک به‌روزرسانی در وب سایت رسمی کال آو دیوتی، مشخصات سیستم مورد نیاز بتای Call of Duty: Black Ops – Cold War را منتشر کرد. بر این اساس، کاربران برای اجرای بازی با حداقل کیفیت بصری به پردازنده‌ی اینتل Core i5 2500k، کارت گرافیک انویدیا GeForce GTX 670 و هشت گیگابایت رم نیاز خواهند داشت. در ادامه می‌توانید مشخصات سیستم مورد نیاز و پیشنهادی را به صورت کامل مطالعه کنید:

سیستم مورد نیاز بتای Call of Duty: Black Ops – Cold War

 • سیستم عامل: ویندوز ۷ (سرویس پک ۱)، ویندوز ۱۰ (بیلد ۱۸۰۳ یا جدیدتر)
 • پردازنده: اینتل Core i5 2500k یا معادل آن در برند AMD
 • کارت گرافیک: انویدیا GeForce GTX 670 (دو گیگابایت)، انویدیا GeForce GTX 1650 (چهار گیگابایت) یا AMD Radeon HD 7950
 • رم: ۸ گیگابایت
 • دایرکت‌ایکس: نسخه‌ی ۱۲
 • فضای مورد نیاز: ۴۵ گیگابایت

سیستم پیشنهادی بتای Call of Duty: Black Ops – Cold War

 • سیستم عامل: نسخه‌ی ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰ (آخرین سرویس پک)
 • پردازنده: اینتل Core i7 4770k یا معادل آن در برند AMD
 • کارت گرافیک: انویدیا GeForce GTX 970 (چهار گیگابایت)، انویدیا GeForce GTX 1660 Super (شش گیگابایت)، AMD Radeon R9 390 یا AMD RX 580
 • رم: ۱۶ گیگابایت
 • دایرکت‌ایکس: نسخه‌ی ۱۲
 • فضای مورد نیاز: ۴۵ گیگابایت

بتای Call of Duty: Black Ops – Cold War در قالب دو فاز برگزار می‌شود. فاز نخست در بازه‌ی زمانی ۸ الی ۱۲ اکتبر (مصادف با ۱۷ الی ۲۱ مهر) تنها برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود. افرادی که نسخه‌های پلی‌استیشن را پیش‌خرید کرده باشند می‌توانند از فردا به بازی دسترسی باشند اما دیگر دارندگان کنسول باید تا دهم صبر کنند. فاز دوم بین ۱۵ الی ۱۹ اکتبر (مصادف با ۲۴ الی ۲۸ مهر ماه) قابل‌تجربه است. این فاز برای تمامی دارندگان پلی‌استیشن 4 در دسترس خواهد بود اما کاربران دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی حتما باید بازی را پیش‌خرید کرده باشند. در غیر این صورت، تنها از ۱۷ الی ۱۹ اکتبر می‌توانند بتا را اجرا کنند.

طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده‌اند، بتای Call of Duty: Black Ops – Cold War مجموعه‌ای از نقشه‌ها، حالت‌ها و پلی‌لیست‌های مختلف خواهد بود. یک سیستم پیشرفت هم در بازی وجود دارد که به کاربر اجازه می‌دهد در صورت کسب امتیازهای لازم، سلاح‌ها و تجهیزات جدید را آنلاک کند. آن دسته از افرادی که سطحشان در جریان برگزاری بتا به رقم ۱۰ برسد، همزمان با عرضه‌ی رسمی بازی یک پوسته برای سلاح Mutual Animosity SMG دریافت می‌کنند. در ضمن، تیم توسعه قصد دارد حین برگزاری بتا چند به‌روزرسانی منتشر کند که شامل موارد غافل‌گیرکننده‌ای می‌شوند.

در پایان، لازم به ذکر است Call of Duty: Black Ops – Cold War در تاریخ ۲۲ آبان (مصادف با ۱۳ نوامبر) برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا