نسخه‌ای جدید از سری بازی Bully در کنار GTA 6 در دست توسعه است!

راکستار پس از سال‌ها سکوت نه با یک بازی، بلکه با حداقل دو بازی برگشته است!

نسخه بعدی Bully در دست توسعه

استودیو راکستار طی هفته اخیر بالاخره اعلام کرد که بازی GTA 6 در دست توسعه بوده و همین خبر برای به وجد آوردن طرفداران کافی بود، با این حال اینگونه به نظر می‌رسد که این استودیو در حال توسعه نسخه بعدی بازی Bully در کنار GTA است.

بدون شک کمتر کسی از معرفی نسخه بعدی سری بازی GTA توسط راکستار بی خبر مانده است. استودیو راکستار به طور رسمی از توسعه نسخه بعدی سری بازی GTA که همه ما سال‌های سال منتظرش بودیم خبر داد و باعث شد ما بالاخره تا حدی کم آرام بگیریم.

شایعات و اخبار مربوط به این بازی سال‌هاست در صدر شایعات دنیای بازی‌های ویدیویی حضور دارند و ما منتظر معرفی این عنوان در تک تک مراسم‌های بزرگ گیمینگ بودیم که بی فایده بود. اگر خاطر داشته باشید، مراسمی مربوط به کنسول پلی استیشن طی سال ۲۰۲۰ برگزار شد که بسیاری انتظار معرفی بازی GTA 6 را داشتند، با این حال راکستار به معرفی نسخه نسل نهمی GTA V بسنده کرد که این امر باعث برافروخته شدن بسیاری از فعالان و اعتراضات بسیار شدید شد. لازم به ذکر است که راکستار خود از طولانی شدن فاصله زمانی دو نسخه از این سری بازی محبوب مطلع بوده و آن‌ها این موضوع را به وضوح بیان کردند.

ولی ما امروز برای انتشار اخبار بیشتر از GTA 6 اینجا نیستیم! فضای اینترنت این روزها مملو از نام جی‌تی‌ای است، ولی این پروژه تنها پروژه راکستار نیست که باید برای آن هیجان زده باشیم. ما طی روز اخیر شاهد پرسش و پاسخی میان کاربران و یکی از قابل اعتمادترین گزارشگران عرصه بازی‌های ویدیویی یعنی تام هندرسون (Tom Henderson) بودیم. طی این پرسش و پاسخ شخصی از او درباره بازی Bully 2 و شایعات اخیر پرسش‌هایی داشت که پاسخ هندرسون به این پرسش‌ها بسیار امیدوار کننده بودند. هندرسون در پاسخ اعلام کرد که بازی GTA 6 تنها هدف راکستار نیست. هندرسون در صفحه توییتر خود و در پاسخ به شایعات توسعه بازی Bully 2 نوشت:

ببخشید، در کدام بخش از معرفی بازی GTA اعلام شد که این بازی تنها نقطه تمرکز راکستار است؟ آن‌ها گفتند که بازی GTA 6 در دست توسعه است. من در حالت آماده باش هستم و خبرهایی درباره سری Bully نیز وجود دارد.

این نکته را باید در نظر داشت که تام هندرسون به نام بازی Bully 2 اشاره نداشت، پس نسخه بعدی از این سری بازی می‌تواند نسخه ریمستر شده بازی Bully باشد. او تنها اشاره داشت که خبرهایی درباره بازی Bully نیز وجود دارد، پس به احتمال قوی باید منتظر معرفی عنوانی مربوط به این سری بازی نیز باشیم. با این حال این اخبار هنوز در حد شایعه بوده و هیچ خبر رسمی از طرف استودیو راکستار منتشر نشده و از همین رو نمی‌توانیم صحت این خبر را تایید کنیم. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید نسخه‌ای جدید از سری Bully در دست ساخت است یا باید منتظر نسخه این ریمستر این بازی باشیم؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا