استودیو راکستار توسعه بازی GTA 6 را تایید کرد

راکستار بالاخره چراغ سبز توسعه را داد! اما چراغ سبز انتشار چه زمانی روشن می‌شود؟

تایید توسعه بازی GTA 6

بالاخره تایید شد! استودیو راکستار پس از سال‌ها اخبار و شایعه، توسعه یکی از مورد انتظارترین بازی‌های تاریخ را تایید کرد. بازی GTA 6 در دست توسعه است!

پس از سال‌های طولانی شایعه و خبر، استودیو راکستار بالاخره توسعه نسخه بعدی سری بازی GTA را تایید کرد و به نظر این بازی در مراحل اولیه توسعه نیست! سخنگوی استودیو راکستار به تازگی طی یک کنفرانس خبری گفت:

حضور بازی GTA V به عنوان آخرین نسخه سری جی‌تی‌ای مدت زمانی طولانی که در نوع خود بی سابقه بود به طول انجامید و ما می‌دانیم که شما خواستار نسخه‌ای جدید از بازی بودید. هدف ما در هر پروژه تازه، ارائه پیشرفتی چشم گیر نسبت به پروژه‌های پیشین است و حال مفتخریم که بگوییم نسخه بعدی سری بازی GTA در دست توسعه بوده و روندی رو به رشد دارد. بدون شک در اولین زمانی که آمادگی‌اش را داشته باشیم اطلاعاتی بیشتر در اختیار شما قرار می‌دهیم، پس اخبار رسمی ما را دنبال کنید. من به نیابت از تمام تیم خود، از شما بابت پشتیبانی تشکر کرده و منتظر قدم گذاشتن در آینده همراه با شما هستیم.

به گزارش وبسایت IGN، بازی GTA 6 (نام این عنوان هنوز تایید نشده است) از سال ۲۰۲۰ در دست توسعه است، با این حال ما مدت زمان بسیاری تا انتشار آن فاصله داریم و گمان می‌رود این بازی طی سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ انتشار یابد. تابدین لحظه استودیو راکستار اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیار ما قرار نداده و هیچ تاریخ دقیقی برای ارائه اطلاعات تازه نیز در اختیار ما نگذاشته‌اند. پیش‌تر برخی از فعالان ادعا کرده بودند که نسخه بعدی سری بازی GTA، از آخرین نسخه این سری یعنی GTA V کوچک‌تر و کم محتواتر خواهد بود، ولی طی زمان محتوای جدیدی به آن افزوده خواهد شد. دیگر اخبار حاکی از این موضوع هستند که GTA 6 در شهر وایس سیتی جریان داشته و برخی از کاربران معتقدند می‌توانید برخی از عکس‌های این شهر را در مجموعه GTA: The Trilogy – The Definitive Edition مشاهده کنید.

سال گذشته استودیو راکستار طرح سیستمی جدید برای جهت یابی NPCها را به نام خود ثبت کرد که به عقیده بسیاری این طرح تازه در نسخه بعدی سری بازی GTA استفاده خواهد شد. این طرح به تیم توسعه دهنده اجازه داده رفتار NPCها در ترافیک شهری و همینطور پیاده روی را طبیعی‌تر طراحی کرده که استفاده بسیار زیادی در بخش آنلاین این بازی خواهد داشت.

این بازی اولین نسخه از سری بازی GTA مدرن پس از جدایی دن هاوسر (Dan Houser)، از نویسندگان و کارگردانان ارشد نسخه دوم تا آخرین نسخه سری بازی جی‌تی‌ای، Bully و Max Payne 3 از راکستار خواهد بود، با این حال برادر او سم هاوسر (Sam Houser) از دیگر ارشدهای استودیو راکستار در این پروژه حضور خواهد داشت. نظر شما درباره بازی GTA 6 چیست؟ فکر می‌کنید این بازی در چه سالی انتشار یابد؟ آیا بازی GTA 6 به موفقیت بی حد و اندازه بازی GTA V دست پیدا می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا