ناشر فیلم Cosmic Sin با نقش‌آفرینی بروس ویلیس در آمریکای شمالی مشخص شد

همچنان بدون تاریخ اکران

ناشر فیلم Cosmic Sin

شرکت Saban Films موفق شد در جریان رویداد European Film Market، امتیاز اکران جدیدترین اثر بروس ویلیس در آمریکای شمالی را خریده و ناشر فیلم Cosmic Sin لقب بگیرد.

چند روز از آغاز برگزاری رویداد European Film Market در شهر برلین آلمان می‌گذرد و در طول این مدت، تعدادی از آثار ناشران خود را شناختند. یکی از این فیلم‌های سینمایی، Cosmic Sin به نویسندگی و کارگردانی کوری لارج (Corey Large) بوده که شرکت Saban Films امتیاز اکران آن در آمریکای شمالی را به‌دست آورد. این اثر علمی تخیلی درباره‌ی گروهی متشکل از چند سرباز و دانشمند است که باید از نژاد خود در برابر یک گونه از بیگانگان محافظت کنند. این گونه از بیگانگان می‌توانند وارد بدن میزبان انسانی شده و کنترل آن را به‌دست آورند.

تا به این لحظه تنها حضور چهار بازیگر در فیلم Cosmic Sin قطعی شده که مشهورترین‌شان بروس ویلیس (Bruce Willis) است. سه بازیگر دیگر هم لاکلین مونرو (Lochlyn Munro)، جانی مسنر (Johnny Messner) و برندون توماس لی (Brandon Thomas Lee) نام دارند. نقش ویلیس هنوز مشخص نشده اما مونرو، مسنر و لی قرار است به‌ترتیب نقش الکس لاک، کوکو و برکستون رایل را ایفا کنند. کوری لارج علاوه بر نویسندگی و کارگردانی، وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی را هم بر عهده دارد. دیگر تهیه‌کننده‌ی این اثر ادوارد دریک (Edward Drake) است. استیون ایدز (Stephen Eads) هم قرار است به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در روند ساخت حضور داشته باشد. این اثر فعلا در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد.

بیل برامیلی (Bill Bromiley) یکی از مسئولان شرکت Saban Films پس از به‌دست آوردن امتیاز اکران Cosmic Sin مصاحبه‌ای را انجام داد. برامیلی در بخشی از مصاحبه گفت Saban Films از همان ابتدا تمایل داشت تا در ساخت این فیلم سینمایی مشارکت داشته باشد. جدا از این، امتیاز اکران جهانی Cosmic Sin در اختیار شرکت The Exchange قرار دارد که تاکنون صحبتی از تاریخ یا سال اکران به میان نیاورده است. احتمالا با نزدیک شدن به زمان آغاز فیلمبرداری، اطلاعاتی در این باره به اشتراک گذاشته خواهد شد.

اگرچه بروس ویلیس از روز‌های اوج خود فاصله گرفته و همانند گذشته مورد توجه مخاطبان و رسانه‌ها نیست اما یکی از ستاره‌ی فیلم‌های اکشن در دهه‌ی ۸۰ و ۹۰ میلادی به‌حساب می‌آمد. این بازیگر آمریکایی-آلمانی در دهه‌ی ۷۰ میلادی وارد عرصه‌ی بازیگری در تئاتر شد و سپس به تلویزیون رفت. ویلیس با ایفای نقش اصلی سریال Moonlighting بین سال‌های ۱۹۸۵ الی ۱۹۸۹ مورد توجه‌ی فیلمسازان قرار گرفت و توانست پای خود را به سینما باز کند. از شناخته شده‌ترین آثاری که ویلیس در آن‌ها به نقش‌آفرینی پرداخته می‌توان به فرنچایز Die Hard و فیلم‌های سینمایی Armageddon ،Twelve Monkeys ،Pulp Fiction و The Sixth Sense اشاره کرد.

بروس ویلیس اخیرا در فیلم Breach نقش‌آفرینی کرده است که مرحله‌ی پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد. این فیلم علمی تخیلی درباره‌ی یک موجود بیگانه است که قصد دارد وارد یک سفینه‌ی فضایی شده و کنترل آن را به‌دست آورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا