برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جان سخت هم اوپراتور جدید بازی Call of Duty Warzone خواهد بود

ستارگان سینمای دهه ۸۰ میلادی در Warzone

جان سخت هم اوپراتور جدید بازی Call of Duty Warzone خواهد بود ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
اوپراتور جدید بازی Call of Duty Warzone - فیلم Die Hard

پس از رمبو (Rambo) اینبار نوبت به شخصیت اصلی فیلم Die Hard خواهد بود که به عنوان اوپراتور جدید بازی Call of Duty Warzone معرفی می‌شود.

معمولا بازی‌های چند نفره آنلاین و بخصوص سبک بتل رویال نیاز به به روزرسانی مداوم برای نگه داشتن کاربران خود دارند. این در حالی است که آپدیت نگه داشتن بازی، قاعدتا به معنای اضافه شدن شخصیت‌ها و اسکین‌های جدید هم خواهد بود؛ کاری که سازندگان بازی Fortnite به خوبی انجام داده و حتی اخیرا نیمار جونیور (Neymar Jr) بازیکن برزیلی فوتبال را هم به این عنوان اضافه کرده‌اند!

به هر حال آوردن شخصیت‌های مهمان از فیلم‌ها و سریال‌های محبوب، کاری است که امروز در بسیاری از بازی‌های ویدیویی انجام می‌شود، اما هرگز در گذشته ندیده بودیم که در بازی‌های Call of Duty اسکین یا شخصیت تازه‌ای به جز کاراکترهای اصلی و فرعی خود سری اضافه شود. در حالی که چند روز پیش، اکتیویژن آمار تعداد کشته و به اصطلاح K/D Ratio شخصیت اصلی فیلم Rambo را برای اضافه کردن کاراکتر او در یک پست به اشتراک گذاشت و حال ظاهرا نوبت به شخصیت اصلی فیلم جان سخت، جان مک‌کلین (John McClane) رسیده است.

جان مک‌کلین، اوپراتور جدید بازی Call of Duty Warzone

خبر اضافه شدن کاراکتر رمبو همانطور که اشاره شد تنها با به اشتراک گذاشتن تعداد کشته‌ها و آمار دقیق او در فیلم‌هایش منتشر شده بود. با این حال اکتیویژن برای جان سخت اشاره بسیار دقیق‌تری در اختیار کاربران گذاشته تا منظور خود را بهتر برساند!

دریچه‌های هوا (در ساختمان) شبکه‌های بسیار پیچیده و خطرناکی هستند. حال اگر به تعمیرات نیاز دارید، بهتر است با بهترین فرد در این کار از شرکت Nakatomi Duct Cleaning (شرکت تمیزکاری دریچه ناکاتومی) کمک بگیرید.

این توئیت بسیار عجیب واقعا چه دلیلی می‌تواند داشته باشد؟ تمیز کردن کانال‌های کولر و دریچه‌های هوا؟ به هیچ وجه، مگر اینکه از جان مک‌کلین بخواهید که کار را انجام دهد!

نام Nakatomi Duct Cleaning اشاره مستقیم به ساختمان Nakatomi Plaza دارد که فیلم جان سخت در آن فیلمبرداری شده است. پس از آن نیز خود حدس بزنید که در فیلم Die Hard مکلین از کدام مسیر برای فرار کردن و رفتن از طبقه‌ای به طبقه دیگر استفاده می‌کرد؟ دریچه‌های هوا که ظاهرا در بازی Call of Duty Warzone به تمیزکاری نیاز دارند.

همچنین اگر به لوگو کمپانی دقت کنید، مشخص است که حرف N در آن بسیار شبیه به همان فندکی است که شخصیت اصلی فیلم Die Hard از آن استفاده می‌کرد. به علاوه، در توضیحات سایت فیک این شرکت نوشته شده که سال تاسیس آن ۱۹۸۸ بوده که دقیقا تاریخ عرضه فیلم Die Hard بوده است. اما مهر تایید زمانی بر اضافه شدن مک‌کلین به بازی Call of Duty Warzone زده می‌شود که توضیحات درباره این شرکت را بخوانید!

آیا گرما به سختی جان کارمندان شما را می‌گیرد و اذیت می‌کند؟ ساختمان خود را با کمک ما از شرکت Nakatomi Duct Cleaning خنک نگه دارید. تیم حرفه‌ای ما می‌توانند از هر دریچه‌ای رد شوند و تا زمانی که مشکل را پیدا نکرده و آن‌ها را یکی پس از دیگری حذف نکنند، دست از کار نخواهند کشید. برای مشکلات مربوطه خود در وردانسک (Verdansk) با ما تماس بگیرید و از تخفیف‌های عید کریسمس بهره‌مند شوید!

به هر حال اشاره‌های به این دو شخصیت به اندازه کافی واضح هستند، اما اینکه اوپراتور جدید بازی Call of Duty Warozone در چه تاریخی به این عنوان اضافه می‌شود، هنوز مشخص نیست. همچنین ممکن است فصل آینده به کلی با چند شخصیت مهمان از سال‌های دهه ۸۰ میلادی همراه باشد و افراد دیگری را هم در کنار رمبو و جان سخت ببینیم!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments