#مهسا_امینی
اسکین نیمار در بازی فورتنایت

چگونه اسکین نیمار را در بازی فورتنایت دریافت کنیم؟

بازیکن معروف فوتبال بالاخره وارد دنیای بتل رویال شد

چگونه اسکین نیمار را در بازی فورتنایت دریافت کنیم؟ مریم خواجوی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ راهنما و آموزش

هنگام شروع فصل ششم بازی بتل رویال فورتنایت، اپیک گیمز طی یک تیزر کوتاه نیمار، یکی بازیکنان نمادین دنیای فوتبال را به عنوان بخشی از بتل پس نشان داد ولی از ارائه‌ی هر گونه جزئیات خودداری کرد. اسکین این بازیکن معروف فوتبال دیروز، در تاریخ بیست و هفتم آوریل با انتشار یک تریلر وارد دنیای فورتنایت شد.

اگر با نیمار آشنایی ندارید، باید بدانید که او به عنوان مهاجم در تیم ملی برزیل و تیم باشگاهی پاری سن-ژرمن توپ می‌زند. وی جزو ۱۰۰ فرد تاثیرگذار ۲۰۱۷ به انتخاب مجله‌ی تایم است و توانست با گل خود در مسابقات المپیک ۲۰۱۶، اولین مدال طلا را برای تیم ملی کشورش به ارمغان بیاورد. وی همچنین به عنوان چهارمین ستاره‌ی ورزشی پردرآمد در سال ۲۰۲۰ شناخته شد.

صرف نظر از همه‌ی این موارد، شهرت جهانی نیمار باعث شده است که اسکین او به یکی از موردانتظارترین آیتم‌های فورتنایت تبدیل شود. در نهایت اپیک گیمز پس از ۶ هفته از شروع فصل ششم بازی، بالاخره تاریخ دقیق عرضه‌ی اسکین نیمار را اعلام کرد و این اسکین دیروز وارد دنیای فورتنایت شد.

چگونه اسکین نیمار را در فورتنایت دریافت کنیم؟

اسکین نیمار به دلایلی در تریلر بتل پس بازی نشان داده شد پس نمی‌توان انتظار داشت که اپیک گیمز به راحتی آن را وارد آیتم شاپ کند. حتی اگر چنین قصدی داشته باشد، ورود آن به آیتم شاپ با کمی تاخیر رو به رو است.

با در نظر گرفتن اینکه شما در حال حاضر بتل پس را دارید، اسکین نیمار تقریبا رایگان محسوب می‌شود و شما تنها نیازمند به کامل کردن مجموعه‌ای از چالش‌ها هستید تا آن را دریافت کنید. اما اگر بتل پس را ندارید می‌توانید نسخه‌ی پایه‌ی آن را با پرداخت ۹۵۰ وی-باکس (که معادل ۸ دلار است) و نسخه‌ی Deluxe آن را با ۲۸۰۰ وی-باکس خریداری کنید.

اپیک گیمز مجموعه‌ای از چالش‌ها به نام Neymar Jr Quests در بازی قرار داده است که شما برای به دست آوردن اسکین نیمار و استایل‌های مختلف آن همراه با آیتم‌هایی شامل Back Bling، پیک اکس و ایموت و موارد دیگر باید این مراحل را کامل کنید. این چالش‌ها زمانی که بدانید باید کجا بروید و چه کارهایی انجام دهید، زیاد سخت نیستند.  

اولین اقدامی که باید انجام دهید، پیدا کردن بازیکنان فوتبال در نقشه‌ی بازی است. این بازیکنان در نقاط مختلف بازی حضور دارند و صحبت کردن تنها با یکی از آن‌ها برای آزاد کردن تعدادی از آیتم‌ها کافی است. همچنین انجام یک سری از چالش‌ها برای آن‌ها در نهایت باعث می‌شود که اسکین نیمار را دریافت کنید.

برای به دست آوردن اسکین نیمار در بازی فورتنایت، کافی است مراحل زیر که هر کدام پاداش خاصی را برای شما به همراه می‌آورد، طی کنید:

 • با یک بازیکن فوتبال در جزیره صحبت کنید. شما می‌توانید با این بازیکنان در Holly Hedges، Pleasant Park و Dirty Docks ملاقات کنید. با این کار یک ایموت توپ فوتبال همراه با بنر نیمار را دریافت خواهید کرد.
 • با انجام دادن سه چالش برای بازیکنان فوتبال جزیره والپیپر صفحه‌ی بارگیری ماتادور را دریافت کنید.
 • با کامل کردن پنج‌ تا از چالش‌های بازیکنان فوتبال بالاخره موفق به دریافت اسکین نیمار خواهید شد.
 • در حالی که با اسکین نیمار وارد بازی شده‌اید، باید با ایموتی که در ابتدا به دست آورده‌اید، توپ فوتبال را به گونه‌ای شوت کنید که مسافت ۵۰۰ متر را طی کند. برای این‌کار باید به یک مکان بلند مثل تپه یا یک ساخته‌ی بلند رفته و با تکرار این کار سعی کنید که به فاصله‌ی مورد نیاز برای دریافت Back Bling توپ طلا برسید.
 • برای دریافت پیک اکس جگوار کافی است که یک گل به ثمر برسانید. برای این کار می‌توانید به زمین فوتبال موجود در بخش جنوبی Pleasant Park یا Holly Hedges رفته و با ایموت مذکور، توپ فوتبال را وارد دروازه کنید.
 • شما تنها نیازمند به از بین بردن سه دشمن در طول بازی هستید تا استایل دیگر اسکین نیمار را آزاد کنید.

همچنین با کامل کردن چالش‌های اضافه‌ی فصل ۶ قادر خواهید بود که اسکین‌های زرد و آبی نیمار را به دست بیاورید. پس بخش چالش‌های بازی را برای دیدن مواردی که هنوز کامل نکرده‌اید چک کنید. موارد زیر به ترتیب آیتم‌هایی هستند که از این طریق دریافت خواهید کرد:

 • اسپری I’m Ready!
 • آیکون Stealth Shot
 • ایموت Hang Loose
 • گلایدر Aerial Acrobat
 • استایل‌های مختلف اسکین نیمار و پیک اکس Jaguar Strike

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا