1%
  • 10/10

تماشا کنید: تریلر فیلم Borderlands نوید اثری هیجان انگیز و دیوانه وار را می‌دهد

تماشا کنید: تریلر فیلم Borderlands نوید اثری هیجان انگیز و دیوانه وار را می‌دهد ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

همانطور که وعده داده شده بود، استودیو لاینزگیت تریلر فیلم Borderlands را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

در حالی که حدوداً یک دهه از آغاز روند ساخت می‌گذرد، فیلم Borderlands پس از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب‌های بسیار سرانجام آماده اکران شده است. به همین دلیل، لاینزگیت مدتی قبل اولین تصاویر رسمی را با همکاری رسانه People به اشتراک گذاشت و سپس پوستر آن را منتشر کرد. استودیو آمریکایی همچنین وعده داده نخستین تریلر در راه بوده و طی ساعات آینده قابل تماشا خواهد بود.

لاینزگیت به وعده خود عمل و اولین تریلر فیلم Borderlands را منتشر کرد. این ویدیو نزدیک به سه دقیقه زمان داشته و نکات زیادی را در خود جای داده است. تریلر در همان ثانیه‌های ابتدایی صحنه‌ای طنز را با محوریت شخصیت‌های اصلی نشان می‌دهد. کلپ ترپ می‌خواهد بگوید برای پایین رفتن از نردبان برنامه ریزی نشده که رولند با پا او را به پایین هل می‌دهد.

تریلر فیلم Borderlands شخصیت لیلیث با نقش آفرینی کیت بلانشت (Cate Blanchett) را نشان می‌دهد که در حال صحبت درباره یک گنج بسیار ارزشمند و گرانبها است. لیلیث تاکید دارد برای پیدا کردن این گنج باید از هر کس و هر چیزی که می‌توان کمک گرفت؛ زیرا در تلاش برای یافتنش با چالش‌های زیادی مواجه خواهند شد. در همین حین، راهزنان و هیولاهای خطرناکِ سیاره پاندورا به نمایش گذاشته می‌شود.

همان‌طور که در ویدیو قابل مشاهده است، غیر از کیت بلانشت نام‌های مشهور دیگری از جمله کوین هارت (Kevin Hart) و جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) در فیلم Borderlands حضور دارند. جک بلک (Jack Black)، کمدین محبوب آمریکایی هم صداپیشگی شخصیت کلپ ترپ را انجام داده است.

انتخاب الی راث (Eli Roth)، فیلمسازی که آثار نه چندان قابل دفاعی را در پرونده هنری خود دارد، باعث نگرانی طرفداران شده بود. با این حال، تریلر فیلم Borderlands به خوبی توانسته دیوانگی، طنز و هیجانی که بازی‌های بوردرلندز با آن‌ها شناخته می‌شوند را به نمایش گذاشته و طرفداران را امیدوار کند.

فیلم Borderlands در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۱۹ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۹ آگوست) برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments