1%
  • 10/10

رده بندی سنی فیلم Borderlands طرفداران را ناامید می‌کند

چند هفته‌ای با اکران فاصله داریم

رده بندی سنی فیلم Borderlands طرفداران را ناامید می‌کند ۰ ۰۱ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
رده بندی سنی فیلم Borderlands

انجمن تصاویر متحرک آمریکا، رده بندی سنی فیلم Borderlands را اعلام کرده و برخلاف انتظار خبری از وفاداری به منبع اقتباس نیست.

2K گیمز نام‌های مشهور و محبوب متعددی را در کاتالوگ خود دارد که یکی از آن‌ها بوردرلندز است. شرکت آمریکایی از حدوداً یک دهه پیش تلاش برای ساخت فیلمی سینمایی بر اساس مجموعه مزبور را آغاز کرد و هر بار به در بسته خورد. فراز و نشیب‌ها ادامه داشت تا اینکه الی راث (Eli Roth) پروژه را در سال ۲۰۲۱ میلادی جلوی دوربین برد. البته چالش‌ها با اتمام فیلمبرداری به انتها نرسید.

حدوداً دو سال پس از اتمام فیلمبرداری Borderlands، پروژه به مدت دو هفته جلوی دوربین بازگشت. البته این بار خبری از الی راث نبوده و تیم میلر (Tim Miller) صحنه‌های جدید را کارگردانی کرد؛ فردی که قسمت اول مجموعه Deadpool را در پرونده هنری خود دارد. در ضمن، تصاویر و تریلرهای منتشر شده از فیلم بوردرلندز طی ماه‌های گذشته توانسته طرفداران را به تماشای یک اثر سرگرم کننده امیدوار کند.

انجمن تصاویر متحرک آمریکا (Motion Picture Association of America) به انتظارها پایان داده و رده بندی سنی فیلم Borderlands را اعلام کرده است. بر این اساس، محصول مشترک 2K گیمز و لاینزگیت با رده بندی PG-13 روی پرده نقره‌ای می‌آید. انتخاب چنین رده بندی‌ای یعنی صحنه‌های اکشن خشونت بار، کلمات نامناسب و اشاره به موضوعات حساسیت برانگیز در فیلم وجود دارد اما به حدی نخواهد بود که طرفداران بازی‌ها انتظار دارند.

طرفدارانی که منتظر یک فیلم وفادار بوده‌اند، بدون شک با رده بندی سنی فیلم Borderlands غافلگیر و حتی ناامید می‌شوند. البته حذف محتواهای حسیاست برانگیز و تبدیل کردنش به اثری که می‌توان بصورت خانوادگی تماشا کرد، تا حدودی قابل توجیه است. به هر حال، سازندگان بدنبال کسب در آمد بوده و بدین ترتیب، طیف گسترده‌تری از مخاطبان می‌توانند پای تماشا بنشینند.

فیلم Borderlands برای اکران از تاریخ ۱۹ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۹ آگوست) برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments