#مهسا_امینی

تصاویر جدید The Book of Boba Fett با محوریت شخصیت‌هایی کلیدی منتشر شد

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

تصاویر جدید The Book of Boba Fett

وب سایت Empire به واسطه یکی از مطالب اختصاصی خود تصاویر جدید The Book of Boba Fett را با علاقه‌مندان به جنگ ستارگان به اشتراک گذاشته است.

لوکاس‌فیلم طی چند دهه‌ای که از خلق جنگ ستارگان می‌گذرد، علاقه چندانی به ساخت سریال‌های لایو اکشن بر اساس آن نداشت و ترجیح می‌داد داستان‌های طولانی خود را در قالب انیمیشن منتشر کند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه The Mandalorian از راه رسید و ثابت کرد سریال‌های لایو اکشن جنگ ستارگان هم می‌توانند به همان اندازه موفق و محبوب باشند. با رخ دادن این اتفاق، استودیو آمریکایی تمرکز ویژه‌ای روی ساخت سریال‌های لایو اکشن قرار داد که نتیجه‌اش پروژه‌های مختلفی از جمله The Book of Boba Fett بوده است.

The Book of Boba Fett اولین پروژه‌ای نیست که با محوریت بوبا فت در دست ساخت قرار گرفت. حدودا یک دهه پیش و قبل از اینکه Star Wars: The Force Awakens از راه برسد، باب ایگر (Bob Iger) مدیرعامل وقت دیزنی رسما اعلام کرده بود یک فیلم سینمایی با تمرکز بر بوبا فت در دست ساخت قرار دارد. این پروژه راه به جایی نبرد اما چند سال بعد و یک فیلم سینمایی دیگر با محوریت او وارد فاز ابتدایی ساخت شد. فیلم جدید مراحل تولید را پشت سر می‌گذاشت تا اینکه Solo: A Star Wars Story به سینماها آمد و برخلاف انتظارات سازندگان خود ظاهر شد. بدین ترتیب، دست‌اندرکاران تصمیم گرفتند دیگر پروژه‌های سینمایی و اسپین آف را متنفی کنند. البته موفقیت‌های The Mandalorian ورق را برگرداند و باعث شد داستان اختصاصی جایزه‌بگیر مشهور سرانجام در قالب سریال چلوی دوربین برود.

وب سایت Empie در یکی از جدیدترین مطالب اختصاصی خود تصاویر جدید The Book of Boba Fett را منتشر کرده تعدادشان به رقم ۴ می‌رسد. تصویر شماره یک روی فنک شاند تمرکز دارد و تصویر شماره دو، همین شخصیت را در کنار بوبا فت نشان می‌دهد. در تصویر شماره سه شاهد ملاقات جایزه‌بگیر مشهور و یک شخصیت ناشناخته بوده و تصویر پایانی هم از پشت صحنه ثبت شده و جان فاورو (Jon Favreau) را در خود جای داده است. در ادامه می‌توانید همه آن‌ها را مشاهده کنید:

در حال حاضر اطلاعات چندانی از The Book of Boba Fett موجود نیست، جز اینکه سرگذشت بوبا فت بین فیلم Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back و فصل دوم The Mandalorian مورد کندوکاو قرار می‌گیرد. به طور دقیق‌تر، شاهد تلاش‌های پروتاگونیست و متحدش خواهیم بود که به تاتوئین رفته و سعی دارند به جایگزینی برای جابا تبدیل شوند؛ کاراکتری که در The Empire Strikes Back کشته شد. از آنجایی که جابا قدرت زیادی در اختیار داشت، پیش‌بینی می‌شود افراد دیگری هم چنین هدفی داشته باشند.

همان‌طور که گفتیم، لوکاس فیلم در یک برهه زمانی به دنبال ساخت فیلم سینمایی بوبا فت بود اما پروژه به سرانجام نرسید. در برهه زمانی‌ای که پروژه هنوز به بن بست نخورده بود، شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه جیمز منگولد (James Mangold) به عنوان کارگردان در تیم تولید حضور دارد؛ فیلمسازی که Logan و Ford v Ferrari را در پرونده هنری خود دارد. کتلین کندی (Kathleen Kennedy) مدیر لوکاس فیلم بوده و در بخشی از صحبت‌های اخیر خود چنین شایعه‌ای را به صورت کامل رد کرده است.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت اول سریال کتاب بوبا فت در تاریخ ۸ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۹ دسامبر) از راه خواهد رسید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا