#مهسا_امینی

تصرف کاخ جابای در تصویر جدید سریال THE BOOK OF BOBA FETT

در قلمروی جابای هات

تصویر جدید سریال THE BOOK OF BOBA FETT

تصویر جدید سریال THE BOOK OF BOBA FETT توسط شرکت دیزنی منتشر شده و شخصیت‌های اصلی این مجموعه را در مکانی آشنا به نمایش می‌گذارد. پس از موفقیت بی نظیر سریال مندلورین شرکت دیزنی تصمیم گرفت تا لایو اکشن‌های بیشتری از شخصیت‌های محبوب جهان جنگ ستارگان، اثر منحصر به فرد جورج لوکاس به نمایش بگذارد. 

اکنون سریال THE BOOK OF BOBA FETT یکی از مورد انتظارترین آثار کمپانی دیزنی است که در آینده نزدیک از شبکه دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. این لایو اکشن داستان زندگی شخصیت بوبا‌فت یکی از شخصیت‌های محبوب فرنچایز جنگ ستارگان شکارچی جایزه بگیر ماهر را تعریف می‌کند. 

شخصیت بوبا‌فت برای اولین بار پس از فیلم‌های مجموعه جنگ ستارگان در سریال مندلورین دیده شد و اکنون در این سریال که به عنوان اسپین‌آف سریال مندلورین شناخته می‌شود با سرگذشت این شکارچی ماهر بیشتر آشنا خواهیم شد. 

در این مجموعه بوبا فت و فنک شاند در تلاش هستند تا با تصرف قلمرویی که زمانی توسط جابای هات ابر شرور ترسناک فرنچایز جنگ ستارگان اداره می‌شود، در دنیای تبه‌کاران کهکشان برای خود به نام و موقعیتی والا دست یابند. اکنون شرکت دیزنی تصویر جدیدی از این مجموعه منتشر کرده که این دو را در مکان مهمی نشان می‌دهد. 

تصویر جدید سریال THE BOOK OF BOBA FETT 

شخصیت فنک شاند نیز مانند بوبا‌فت در سریال مندلورین دیده شد و اکنون در این مجموعه این دو شخصیت به عنوان دو شکارچی جایزه بگیر که به دنبال قلمرو جابای هات هستند در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. برخلاف آنچه که تصور می‌شد فنک شاند، توسط بوبا‌فت در حقیقت از مرگ فرار کرده اما اکنون در برخی از بخش‌های بدن او سایبرنتیک به کار رفته و او اکنون به بوبا‌فت خدمت می‌کند. 

در تصویر منتشر شده این دو شکارچی جایزه بگیر را در قلمرو حلزون غول پیکر جابای هات قدرتمندترین قاتل و جنایتکار تاتویین   می‌بینیم. به نظر می‌رسد که این دو اکنون یک قدم به آنچه که در سر دارند نزدیک شده و در کاخ مشهور جابای شخصیتی که نماد چاقی و فساد سیاسی است قرار دارند. سریال THE BOOK OF BOBA FETT در تاریخ ۲۹ ماه دسامبر در سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا