آیا جیمز گان کمئو بتمن بن افلک در Blue Beetle را حذف کرده است؟

شایعه‌ داغ این روزها

بتمن بن افلک در Blue Beetle

شایعه‌ای طی روز های گذشته در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته مبنی بر اینکه کمئو بتمن بن افلک در Blue Beetle توسط جیمز گان حذف شده است.

DC Extended Universe ریبوت شده و جای خود را به فرنچایز DC Universe داده است؛ فرنچایزی که تحت مدیریت جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) قرار دارد. اولین فیلم این فرنچایز هم Blue Beetle بوده که اکران آن اخیراً شروع شده است. نکته جالب اینجا است که نخستین اقتباس سینمایی بلو بیتل قرار بود بخشی از DCEU باشد اما با کنار رفتن آن، به لیست آثار DCU پیوسته و بازیگران آن هم ظاهراً تغییر نخواهند کرد.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اخیراً ادعایی را مطرح کرده مبنی بر اینکه بن افلک (Ben Affleck) در Blue Beetle حضوری کوتاه یا اصطلاحاً کمئو داشت؛ کمئویی که توسط جیمز گان حذف شده است. این کاربر، یعنی sylabdul همچنین گفت کمئو افلک تنها صدای ضبط شده‌اش بود و حالتی کمدی داشت.

شایعه حذف کمئو بتمن بن افلک در Blue Beetle مورد توجه کاربران ایکس قرار گرفت و همین موضوع، جیمز گان را به واکنش وا داشت. او تاکید کرده حذف کمئو صحت ندارد؛ زیرا چنین چیزی اصلاً در فیلم وجود نداشت:

نه من و نه پیتر هرگز چیزی از کمئو بن افلک در بلو بیتل نشنیده‌ایم. چیزی درباره‌اش نشنیده‌ام چون کمئویی اصلاً وجود نداشت (این مورد را اخیراً از تهیه کنندگان فیلم پرسیده‌ام).

نقدهای کارشناسان با محوریت Blue Beetle چندی پیش منتشر شده که عموماً مثبت بوده‌اند. این فیلم همچنین در آخرهفته گذشته برای نخستین بار روی پرده نقره‌ای رفت و پیش بینی می‌شود بین ۳۰ الی ۳۲ میلیون دلار بفروشد. باید منتظر ماند و دید اقتباس سینمایی بلو بیتل می‌تواند نوار شکست‌های دی سی در سال جاری میلادی را پاره کند یا خیر. این استودیو طی ماه‌های گذشته دو فیلم Shazam: Fury of the Gods و The Flash را اکران کرده که هر دو به شکستی تجاری تبدیل شدند.

در حال حاضر مشخص نیست نسخه بلوری بلو بیتل چه زمانی به فضای مجازی می‌آید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا