خریداران Warcraft 3: Reforged می‌توانند پول خود را پس بگیرند

بلیزارد: مهم نیست که بازیکنان چند ساعت بازی کرده‌اند

خریداران Warcraft 3: Reforged

شرکت بلیزارد پس از دریافت حجم وسیعی از انتقادات خریداران عنوان Warcraft 3: Reforged گزینه‌ی ریفاند و پس گرفتن پول را در مقابل‌ آن‌ها قرار داده است.

هفته‌ی پیش نسخه‌ی بازسازی عنوان مشهور «وارکرفت ۳» به فاصله‌ی هجده سال از نسخه‌ی اصلی منتشر شد، اما خریداران و طرفداران نه تنها از نتیجه‌ی نهایی راضی نبودند، بلکه به خاطر ایرادات مختلف و همچنین خلف وعده‌های بلیزارد به‌شدت به بازی و سازندگانش توپیدند، به‌طوری که حجم بسیار زیاد نمرات منفی کاربران در متاکریتیک، پایین‌ترین میانگین تاریخ این سایت برای یک بازی از سوی کاربرها را رقم زد. شرکت بلیزارد که در حال حاضر فشار وسیعی را به همین خاطر تحمل می‌کند، پیشنهاد جالبی به خریداران Warcraft 3: Reforged ارائه کرده است.

در حال حاضر در سایت بلیزارد بخشی وجود دارد که خریداران نسخه‌ی بازسازی می‌توانند با ثبت یک تیکت در آن، بازی را ریفاند کنند و پول خود را پس بگیرند. نکته‌ی جالب این‌که این ریفاند محدودیت زمان بازی کردن ندارد و هر چند ساعت که تا به حال این عنوان را تجربه کرده باشید، باز هم می‌توانید نسبت به پس گرفتن پول خود اقدام کنید. کاربران متعددی در ردیت این قضیه را تایید و همچنین عنوان کرده‌اند که روند ریفاند در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکلی انجام می‌شود.

بلیزارد در نمایشگاه BlizzCon 2018 این بازسازی را تایید کرد و وعده‌های مختلفی برای آن داد، اما تقریبا هیچکدام از این وعده‌ها در نسخه‌ی نهایی دیده نمی‌شوند؛ هیچ ارتقای بصری در کات‌سین‌ها وجود ندارد و خبری از محتواهای جدید هم نیست. بازی همچنین از مشکلات فنی متعددی نظیر باگ، مشکلات مچ‌میکینگ و لگ رنج می‌برد. برخی از امکانات نسخه‌ی اصلی هم در نسخه‌ی بازسازی حذف شده است تا بدین ترتیب شاهد یک ریمستر ناامیدکننده باشیم. باید دید که در ادامه بلیزارد چگونه از زیر سایه‌ی این انتقادات بیرون خواهد آمد.

بازی Warcraft 3: Reforged در تاریخ ۸ بهمن (مصادف با ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا