جزئیات جدیدی از خانواده‌ی ناتاشا در فیلم Black Widow منتشر شد

بیوه‌ی سیاه از کجا می‌آید؟

Black Widow

جزئیات جدیدی که از پلات Black Widow توسط اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) و دیوید هاربر (David Harbour) منتشر شده است.

به تازگی اسکارلت جوهانسون و دیوید هاربر که از بازیگران فیلم مورد انتظار Black Widow هستند، اطلاعات جدیدی درمورد گذشته‌ی شخصیت بیوه‌ی سیاه و خانواده‌ی جاسوس او منتشر کرده‌اند. هنگامی که بیوه‌ی سیاه برای اولین بار به دنیای سینمایی مارول پیوست، بیشتر یک فرد تنها به‌نظر می‌رسید اما بعدها به یکی از همراهان گروه انتقام‌جویان تبدیل شد. در Avengers: Endgame اشاره شده که او قبل از پیوستن به گروه انتقام‌جویان، جز خوانواده‌اش چیزی نداشته است.

یلنا بلووا (Yelena Belova)، نگهبان قرمز (Red Guardian) و ملینا وستوکوف (Melina Vostokoff) خانواده‌ی ناتاشا هستند که احتمالا در فیلم بیوه‌ی سیاه، دور یک‌دیگر جمع می‌شوند. در پلاتی که اخیرا منتشر شده، به اهمیت این خانواده‌ی جاسوس روسی و میزان نزدیکی آن‌ها پرداخته شده است. دیوید هاربر می‌گوید او و دیگر اعضای خانواده‌ی بیوه‌ی سیاه در دهه‌ی ۹۰ میلادی با یک‌دیگر ارتباط نزدیکی داشته‌اند. ملینا به عنوان مادر، Alexei در نقش پدر و ناتاشا و یلنا به نوعی فرزندان این خانواده‌ بوده‌اند. به گفته‌ی هاربر، آن‌ها در ابتدای فیلم همراه یک‌دیگر بوده اما پس از مدتی راهشان جدا می‌شود و به مدت ۲۰ سال ارتباط خود را از دست می‌دهند. بعد از مدت‌ها، الکسی با ناتاشا ملاقات کرده و او کسی است که بیشترین شناخت را از او دارد.

از سوی دیگر، اسکارلت جوهانسون می‌گوید ماهیت این خانواده برای شناخت بیشتر شخصیت ناتاشا اهمیت زیادی داشته چون آن‌ها به این کاراکتر شکل داده‌اند. ناتاشا احساس می‌کند از سوی این خانواده به او خیانت شده و ضربه دیده است.

لازم به ذکر است که قبل‌تر قرار بود فیلم بیوه‌ی سیاه در تاریخ ۶ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۶ آبان ماه) اکران شود، اما با توجه به وضعیت سالن‌های سینما، احتمالا این تاریخ تغییر خواهد کرد. عوامل فیلم هنوز درمورد تاریخ جدید ابراز نظر نکرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا