#مهسا_امینی

جدیدترین کلیپ Black Widow صحنه‌های اکشن تازه‌ای را به تصویر می‌کشد

با تسک مستر بیشتر آشنا شوید

استودیو مارول چندی پیش جدیدترین کلیپ Black Widow را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد. این ویدیو مخاطب را با تسک مستر آشنا می‌کند.

پس از اینکه کووید-۱۹ به یک بحران جهانی تبدیل شد و سینماها را به تعطیلی کشاند، والت دیزنی موشن پیکچرز تصمیم گرفت به جای انتظار برای بهبود شرایط تعدادی از آثار مهم خود را از طریق دیزنی پلاس در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. در پی این اتفاق، گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمد مبنی بر اینکه فیلم Black Widow به سرنوشت مشابهی دچار می‌شود. با این حال، مسئولان مربوطه صریحا چنین چیزی را رد کرده و تاکید داشتند اولین اقتباس سینمایی بلک ویدیو تنها به سالن‌های نمایش خواهد آمد. با طولانی شدن تعطیلی، استودیو آمریکایی از موضع خود پایین آمد و حالا تصمیم دارد فیلم مزبور را به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم خود بیاورد.

بیست و چهارمین فیلم دنیای سینمایی مارول پس از Captain America: Civil War جریان دارد. انتقاجویان در پی اختلافی که میانشان به وجود آمد از یکدیگر جدا شده و هر کدام در گوشه‌ای از جهان هستند. ناتاشا رومانوف از شرایط به وجود آمده نهایت بهره را برده و بدون اینکه هم‌تیمی‌هایش متوجه شوند خودش را به روسیه می‌رساند. او می‌خواهد یکبار برای همیشه با گذشته خود مواجه شده تا دیگر نیازی به فرار از آن نباشد. ناتاشا در ماجراجویی خود با شخصیت‌هایی ملاقات می‌کند که در یک برهه زمانی حکم خانواده را برایش داشتند.

مارول ساعاتی قبل جدیدترین کلیپ Black Widow را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد. این ویدیو ۳۰ ثانیه زمان داشته و مخاطب را با شخصیت منفی داستان، یعنی تسک مستر آشنا می‌کند. تسک مستر کسی است که تاسیسات اتاق سرخ را در اختیار داشته و تمامی بلک ویدیوهایی که اخیرا تعلیم دیده‌اند را کنترل می‌کند. او قادر است سبک مبارزه فرد مقابل را تقلید کند. همین موضوع باعث می‌شود درگیری تن به تن با او بسیار سخت و چالش‌برانگیز باشد. در بخشی از ویدیو ناتاشا رومانوف را از منظر تسک مستر می‌بینیم. با توجه با این نما، می‌توان گفت کلاه تسک مستر نقش موثری در یادگیری حرکات دشمن و تقلیدشان دارد.

پس از اینکه حضور تسک مستر در Black Widow تایید شد، طرفداران دنیای سینمایی مارول تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا اطلاعات بیشتری درباره ابرشرور بدست بیاورند اما موفق نبوده‌اند. از همین رو، سوالات بسیاری پیرامون او وجود دارد که پاسخی برایشان نیست؛ برای مثال، نمی‌دانیم کدام بازیگر نقاب تسک مستر را به چهره می‌زند. همچنین مشخص نیست آنتاگونیست داستان چه اهدافی را در سر می‌پروراند.

اسکارت جوهانسون (Scarlett Johansson)، ویلیام هرت (William Hurt) و رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) بازگشته و به ترتیب به عنوان بلک ویدیو، ژنرال تادئوس راس و تونی استارک جلوی دوربین رفته‌اند. فلورنس پیو (Florence Pugh)، دیوید هاربر (David Harbour)، او. تی. فاگبنلی (O. T. Fagbenle) و ریچل وایس (Rachel Weisz) چهره‌های جدید به شمار می‌روند.در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین محصول مارول از تاریخ ۹ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۸ جولای) در دسترس خواهد بود.

 

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا