فیلمبرداری فیلم Wakanda Forever متوقف شده است

جراحت‌های لتیشیا رایت دردسر ساز شد

فیلمبرداری فیلم Wakanda Forever متوقف شده است نرگس کریمی پور ۰ ۱۶ آبان ۱۴۰۰ مارول
فیلمبرداری فیلم Black Panther 2

فرنچایز Black Panther یکی از محبوب‌ترین فرنچایز‌های استودیو مارول بوده و فیلم فیلم Black Panther 2 دنباله قسمت اول این اثر موفق است. فیلمبرداری  این اثر که یکی از مورد انتظارترین آثار دنیای سینمایی مارول به حساب می‌آید هم اکنون به دلیل جراحت بازیگر نقش اصلی لتیشیا رایت (Letitia Wright) متوقف شده است. 

پس از درگذشت ناگهانی و تلخ چادویک بوزمن بازیگر نقش بلک پنتر برخی طرفداران باور داشتند ساخت ادامه این اثر کار احمقانه‌ای خواهد بود و ممکن نیست. با این حال استودیو مارول با احترام به روح بزمن شخصیت تیچلا را از این فرنچایز حذف کرده و مسیر داستان این فرنچایز را با دیگر شخصیت‌ها ادامه می‌دهد. پس از تیچلا شوری خواهر او مهم‌ترین شخصیت این فرنچایز به حساب می‌آید. ایفای نقش شوری بر عهده لتیشیا رایت بوده که متاسفانه اکنون او نیز مجروح شده است. 

جراحت لتیشیا رایت سد راه Black Panther: Wakanda Forever

در ماه آگوست سال جاری رایت هنگام فیلمبرداری فیلم Wakanda Forever در شهر بوستون دچار یک حادثه شد و مجروح گردید. پس از انتقال او به بیمارستان و بهبودی حال او بخش‌های دیگری از این اثر با حضور او در شهر لندن فیلمبرداری شد و تمام قسمت‌هایی که شوری در آن‌ها حضور ندارد فیلمبرداری شده‌اند، با این حال اکنون اخباری منتشر شده است که عنوان می‌کنند فیلمبرداری این اثر جهت استراحت بیشتر این بازیگر موقتا متوقف شده و پس از اتمام ایام شکرگذاری و کریسمس در ابتدای سال ۲۰۲۲ از سر گرفته خواهد شد. 

هنوز مشخص نیست که سرنوشت شوری در فیلم Wakanda Forever چگونه است و پس از مرگ تیچلا نقش او در واکاندا چیست؟ با این حال مشخصا انتظار می‌رود که اکنون او در نبود برادر خود نقش پررنگ‌تری را در اداره واکاندا ایفا خواهد کرد. در کتاب٬های کامیک شوری نیز زره بلک پنتر را به تن کرده است پس به نظر می‌رسد که او در این اثر سرنوشت مشابهی نسبت به کتاب‌های کامیک خواهد داشت. 

بسیاری از شخصیت‌های اصلی این فرنچایز در دنباله فیلم نیز حضور خواهند داشت. یکی از شخصیت‌های جدیدی که به این فیلم اضافه شده است ریری ویلیامز (Riri Williams) همان دختر آهنی (Ironheart) که دومینیک تورن (Dominique Thorne) نقش او را ایفا خواهد کرد است. حضور دختر آهنی در فیلم بلک پنتر ۲ اولین حضور او در دنیای سینمایی مارول است و در آینده او را در سریال اختصاصی خود خواهیم دید. 

پیشتر نیز اعلام شده بود که تاریخ اکران برخی از آثار مارول دچار تغییر شده است با این حال به نظر نمی‌رسد که تاریخ اکران ان اثر باری دیگر تغییر کند. فیلم بلک پنتر ۲ در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ برابر با ۲۰ آبان‌ماه سال ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا