1%
  • 0/10

منتظر معرفی ابرقهرمانی مشهور در سریال Eyes of Wakanda باشید

شانسی دوباره

منتظر معرفی ابرقهرمانی مشهور در سریال Eyes of Wakanda باشید ۰ ۰۶ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
آیرون فیست در سریال Eyes of Wakanda

یکی از افشاگران فعال در حوزه فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی اخیراً از حضور آیرون فیست در سریال Eyes of Wakanda خبر داده است.

مارول حدوداً دو هفته پیش رویدادی را برگزار کرد تا در آن تعدادی از قسمت‌های فصل دوم سریال What If را برای برخی از اصحاب رسانه به نمایش بگذارد. حاضران در این رویداد نه تنها به تماشای قسمت‌های ابتدایی نشستند، بلکه شاهد رونمایی از یک سریال کاملاً جدید به نام Black Panther: Eyes of Wakanda بودند؛ اتفاقی که هیچ کس انتظارش را نمی‌کشید.

سریال Black Panther: Eyes of Wakanda برخلاف اکثر آثار فرنچایز Marvel Cinematic Universe در فرمت انیمیشن تولید می‌شود. طبق اطلاعات رسمی موجود، داستان حول محور مبارزانی می‌چرخد که در طول تاریخ توسط واکاندا به اقصی نقاط جهان فرستاده شدند تا اشیا ساخته شده با فلز ویبرانیوم را بدست بیاورند. اینطور که بنظر می‌رسد، مخاطبان حین تماشای این سریال با ابرقهرمانی ملاقات خواهند کرد که پیش از این در جهان اصلی MCU معرفی نشده بود.

CanWeGetToast از افشاگرانی است که در حوزه فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی فعالیت داشته و توانسته برای خود نامی دست و پا کند. او اخیراً از حضور آیرون فیست در سریال Eyes of Wakanda خبر داده است. CWGT وارد جزئیات نشده و فاش نکرده این ابرقهرمان نقش پررنگی در داستان خواهد داشت یا حضورش در حد یک کمئو (حضور افتخاری) است.

آیرون فیست در سریال Eyes of Wakanda
فین جونز در نقش آیرون فیست

آیرون فیست (Iron Fist) یک ابرقهرمان با نام واقعی دنیل توماس رند بوده و نخستین بار اواسط دهه ۷۰ میلادی به صفحات کمیک بوک‌ها قدم گذاشت. دنیل طی اتفاقاتی به شهر جادویی کان لان وارد شده و از ساکنانش هنرهای رزمی را یاد گرفته و قدرت افسانه‌ای مشت آهنین را بدست می‌آورد. دنی سپس کان لان را ترک کرده و پس از بازگشت به نیویورک، بعنوان یک ابرقهرمان مشغول فعالیت می‌شود.

نسخه لایو اکشن آیرون فیست چند سال پیش با نقش آفرینی فین جونز (Finn Jones) معرفی شد و حتی سریال اختصاصی خود را دریافت کرد که چندان در جلب نظر منتقدان موفق نبود. اگرچه عملکردش در زمینه بازدید باعث شد فصل دومش ساخته شود، مارول تصمیم گرفت آن را به همراه دیگر سریال‌های ابرقهرمانی خود لغو کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments