#مهسا_امینی

تماشا کنید: تصاویری از بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War لو رفت

حضور در میامی

تماشا کنید: تصاویری از بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War لو رفت مهسا سپاهی ۰ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی

ویدیویی به صورت تصادفی از شبکه‌ی توییچ منتشر شده که محتوای آن شامل تصاویری از بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War می‌شود.

به‌تازگی ویدیویی در سایت ردیت منتشر شده که توجه هواداران Call of Duty: Black Ops Cold War را به خود جلب کرده است. این ویدیوی ۶ دقیقه‌ای مربوط به ایونت ۹ سپتامبر، به صورت تصادفی از شبکه‌ی توییچ پخش و در ردیت نشر پیدا کرده است. آن‌چه باعث هیجان طرفداران شده، نشان دادن بخش‌های از قسمت چندنفره‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War در این ویدیو است که جزئیاتی را در اختیار هواداران فرنچایز قرار می‌دهد. به‌نظر می‌رسد ماموریت درحال انجام این ویدیو، در نقشه‌ی میامی اتفاق می‌افتد.

عنوان جدید سری که Cold War نام دارد، داستانی عمیق و تاریک خواهد داشت که از بسیاری از واقعیت‌های تقابل آمریکا و شوروی در دوران جنگ سرد الهام گرفته است. طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان، این بازی قرار است برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

هنوز مشخص نیست که داستان این بازی با قسمت‌های قبلی زیرمجموعه‌ی Black Ops ارتباطی خواهد داشت یا خیر. با این وجود مطمئن هستیم که این بازی از نظر تاریخ وقوع و لحن داستان، بسیار متفاوت‌تر از چند قسمت قبلی خواهد بود. همچنین، گزارش‌هایی مبنی بر بخش چند نفره‌ی بازی مورد انتظار Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شده که از قابلیت کراس پلی آن خبر می‌دهد. این ویژگی می‌تواند برگ برنده‌ی Cold War باشد؛ در حال حاضر، کراس پلی یکی از قابلیت‌های قابل توجه و کاربردی بازی‌های آنلاین کوآپ شمرده می‌شود که به لطف آن، کاربران پلتفرم‌های مختلف می‌توانند در کنار یک‌دیگر به تجربه‌ی بازی موردعلاقه‌ی خود بپردازند.

بتای بازی Cold War که پنجمین نسخه‌ی Black Ops از سری بازی‌های Call of Duty است، در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۲۰ (مصادف با ۲۲ آبان ۱۳۹۹) برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا