تاریخ انتشار بتای عمومی Call of Duty: Black Ops Cold War فاش شد

منتظر بتای عمومی جدیدترین نسخه‌ی Call of Duty باشید

Call of Duty: Black Ops Cold War

مدتی پیش و در جریان افتتاحیه‌ی رویداد Gamescom 2020 بود که شاهد انتشار تریلر جدیدی از خط داستانی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی Raven Software و Treyarch، بودیم که با استقبال زیادی روبرو شد و از پربیننده‌ترین تریلرهای افتتاحیه‌ی این رویداد محسوب شد.

در این تریلر که شاهد بازگشت شخصیت‌های محبوب قدیمی همچون هادسون، وودز و … بودیم، برای اولین بار رونالد ریگان را در قامت رییس جمهور وقت آمریکا مشاهده کردیم و بنظر می‌رسد در Cold War قرار است گذری نیز به گذشته و جنگ ویتنام نیز داشته باشیم. همچنین گفته شده است که این بازی دنباله‌ی مستقیم قسمت اول Black Ops است که در سال 2010 منتشر شده بود.

روز گذشته، با اشتباهی که در نسخه‌ی عربی Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone پیش آمد، بنظر می‌رسد تاریخ انتشار بتای عمومی Call of Duty: Black Ops Cold War برای کنسول پلی‌استیشن 4 فاش شده است. قضیه از این قرار است که در بخش پیش‌خرید بازی Cold War در نسخه‌ی عربی دو بازی نام‌برده شده، تاریخ انتشار بتای عمومی Call of Duty: Black Ops Cold War برای PS4 ذکر شده است و آن‌طور که مشخص است، قرار است بتای عمومی این بازی برای پلی‌استیشن 4 در تاریخ 8 اکتبر 2020 مصادف با 17 مهر 1399 عرضه شود و این بتا برای آن دسته از کسانی که نسخه‌ی دیجیتالی این بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، در دسترس خواهد بود و می‌توانند آن را دریافت کنند.

اگر می‌خواهید به طریق دیگری جز پیش‌خرید کردن جدیدترین نسخه‌ی بازی Call of Duty، به بتای عمومی آن دست پیدا کنید، راه دیگری نیز وجود دارد. روز یک‌شنبه و در جریان تورنومنت Championship Weekend قرار است 10000 کد بتای عمومی به بازیکنان عرضه شود و شما با شرکت در این تورنومنت می‌توانید یکی از آن 10000 نفر باشید. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی این تورنومنت و شرکت در آن به این لینک مراجعه کنید.

Cold War که پنجمین نسخه‌ی Black Ops از سری بازی‌های Call of Duty است، قرار است در تاریخ 13 نوامبر 2020 مصادف با 22 آبان 1399 برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، PC و در روز عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید، برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا