اولین تصاویر فیلم Black Adam با بازی دواین جانسون منتشر شد

بازگشت دشمن دیرینه شزم!

اولین تصاویر فیلم Black Adam با بازی دواین جانسون منتشر شد امیر سلیمی ۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ دی‌سی
اولین تصاویر فیلم Black Adam با بازی دواین جانسون

دواین جانسون ستاره‌ی فیلم «بلک آدام» (Black Adam) با حضور در رویداد «دی‌سی فندوم» (DC FanDome) تصاویر و اطلاعات تازه‌ای از فیلم منتشر کرد.

دواین جانسون، بازیگر بلند آوازه هالیوودی که با نام راک نیز شناخته می‌شود، با حضور در یک پنل کوتاه در رویداد یک روزه‌ی DC FanDome تصاویر و اطلاعات تازه‌ای را از فیلم Black Adam به اشتراک گذاشت. این فیلم ابرشرورمحور که داستان دشمن دیرینه «شزم» (Shazam) را تعریف می‌کند، شامل رویارویی بلک آدام در برابر برخی ابرقهرمانان کلاسیک DC خواهد شد.

حال و به لطف حضور راک در رویداد دی‌سی فندوم، تصاویر مفهومی تازه‌ای از این عنوان منتشر شده است. این تصاویر جدید از رهایی آدام از سیاه‌چاله‌های Kahndaq تا رویایی نهایی وی با جادوگر شزم را شامل می‌شود. علاوه ‌بر این، بهنظر می‌رسد وجود یک الماس جادویی بنفش رنگ در تصاویر، به حضور و تاثیر «اکلیپسو» (Eclipso) اشاره دارد.

البته هنوز هیچ صحبتی درمورد اینکه آیا اکلیپسو حضوری پررنگ در فیلم خواهد داشت یا خیر، به میان نیامده است؛ با این حال، با توجه به صحبت‌های جانسون، حضور شخصیت‌های «هاوک‌من» (Hawkman)، «دکتر فیت» (Doctor Fate)، «سایکلون» (Cyclone) و «اتم اسمشر» (Atom Smasher) با بازی نوآ سنتینو (Noah Centineo)، رسما تایید شده است.

از دیگر اخبار رویداد DC FanDome، می‌توان به انتشار اولین تریلر فیلم مورد انتظار The Batman با بازی رابرت پتینسون و رونمایی از بازی تازه استودیو WB Games Montréal با نام Gotham Knights اشاره کرد.

در آخر، فیلم Black Adam به کارگردانی ژوامه کویت سرا (Jaume Collet Serra) و با بازی دواین جانسون در نقش بلک آدام قرار است تا در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (مصادف با ۱ دی ماه ۱۴۰۰) روی پرده‌های سینما برود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا