از بازی Gotham Knights با انتشار یک تریلر جذاب و دیدنی رونمایی شد

با یک عنوان میان نسلی مواجه هستیم

از بازی Gotham Knights با انتشار یک تریلر جذاب و دیدنی رونمایی شد سورنا رضایی ۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی WB Games Montréal در جریان رویداد DC Fandome که دقایقی قبل آغاز شد، به‌طور رسمی از بازی Gotham Knights رونمایی کرده است.

WB Games Montréal آخرین محصول خود را تحت عنوان Batman: Arkham Origins در سال ۲۰۱۳ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه کرد و سپس در سکوت خبری کامل فرو رفت. این شرایط ادامه داشت تا اینکه در سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی برای نخستین بار به عنوان جدید خود اشاره کرد. روند انتشار تیزرها و تصاویر طی ماه‌های بعد ادامه یافت؛ آیتم‌های تبلیغاتی‌ای که تماما به یک بازی با محوریت کمیک بوک‌های بتمن اشاره داشتند. این استودیوی کانادایی نهایتا اعلام کرد بازی تازه‌اش را در رویداد DC Fandome به نمایش می‌گذارد.

استودیوی WB Games Montréal در جریان رویداد DC Fandome که دقایقی قبل شروع شد، با انتشار یک تریلر جذاب و دیدنی از بازی Gotham Knights رونمایی کرده است. این ویدیو بیش از ۴ دقیقه زمان داشته و در ابتدا لوگوی شرکت‌هایی که در روند ساخت مشارکت داشته‌اند را نشان می‌دهد. در همین بین، صدای گزارشگرها را می‌شنویم که درباره‌ی یک انفجار در شمال شهر گاتهام صحبت می‌کنند. در ادامه مشخص می‌شود که انفجار مورد بحث در غار بتمن رخ داده و بروس وین را به کام مرگ فرستاده است. میلیاردر معروف که می‌دانست چنین روزی بالاخره فرا می‌رسد، یک ویدیو آماده کرده بود تا پس از مرگش به صورت خودکار برای متحدان او ارسال شود.

بخش دوم تریلر رونمایی، پیام ویدیویی بروس وین برای نایت‌وینگ، رابین، بت‌گرل و رد هود را نشان می‌دهد. بتمن در ویدیو می‌گوید جنایتکاران مدت کوتاهی بعد از مرگ او متوجه‌ی غیبت بتمن شده و بار دیگر شدت فعالیت‌های خود را افزایش خواهند داد. او در ادامه به مرگ جیمز گوردون اشاره کرده و بیان می‌کند هیچ وقت روی اداره‌ی پلیس گاتهام حساب نکرده بود. میلیاردر معروف نهایتا از شخصیت‌ها می‌خواهد متحد شده و در نقش محافظان شهر به مبارزه با جنایتکاران بپردازند. بخش سوم تریلر هم با نمایش صحنه‌هایی از آماده شدن شخصیت‌ها آغاز شده و با نشان دادن سبک مبارزه هر یک از آن‌ها ادامه می‌یابد. نایت‌وینگ در مبارزات خود از حرکات آکروباتیک و همچنین فن‌های مربوط به اسکریما (معروف‌ترین هنر رزمی فیلیپین) استفاده می‌کند.

رابین با مخفی‌کاری یا یک چوب دستی دشمنان خود را از پا در می‌آورد. بت‌گرل مهارت بالایی در هک داشته و از چوب‌های تونفا استفاده می‌کند. رد هود که در کمیک بوک‌ها چندان به قوانین بتمن برای نکشتن دشمنان اهمیتی نمی‌دهد، در Gotham Knights هم شرایط مشابهی دارد. او در مبارزات خود از سلاح‌های گرم مانند کلت استفاده می‌کند. در ضمن، با توجه به آنچه در پایان تریلر به نمایش درمی‌آید، می‌توان با اطمینان گفت محفل جغدها اصلی‌ترین دشمن شخصیت‌های اصلی بازی خواهد بود. این گروه مخفی چند قرن پیش توسط تعدادی از خانواده‌های ثروتمند گاتهام به وجود آمد تا به واسطه‌ی آن بتوانند بر شهر سلطه داشته باشند.

در پایان، لازم به ذکر است که Gotham Knights در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا