آیا بیل بر در فصل دوم The Mandalorian بازمی‌گردد؟

این کمدین و بازیگر آمریکایی هرگز طرفدار جنگ ستارگان نبود

شخصیت می‌فلد

بیل بر کمدین و بازیگر انگلیسی در بخشی از مصاحبه‌ی خود با وب سایت Vulture گفت شخصیت می‌فلد در فصل دوم The Mandalorian حاضر نخواهد بود.

بیل بر (Bill Burr) در ابتدا در یک انبارداری کار می‌کرد اما در سال ۱۹۹۴ میلادی شغل خود را رها کرد تا بتواند در عرصه‌ی کمدی به فعالیت بپردازد. با گذشت تنها دو سال، موفق شد استعداد خود را در این زمینه به اثبات تهیه‌کنندگان رسانده و از همین طریق وارد عرصه‌ی بازیگری شد. او طی سال‌های فعالیت خود به عنوان بازیگر در سریال‌های شناخته شده‌ای حضور یافته که برای مثال می‌توان به Breaking Bad و The Mandalorian اشاره کرد. البته حضور بر در اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان تنها به یک قسمت خلاصه می‌شود.

بیل بر چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Vulture انجام داد. خبرنگار در بخشی از گفتگو پرسید آیا در قسمت‌های جدید Better Call Saul یا The Mandalorian حضور دارد یا خیر. او در پاسخ گفت از میان آثاری که در آینده پخش می‌شوند، تنها در فیلم The King of Staten Island و قسمت جدید F Is for Family حضور دارد. بر در اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان به عنوان شخصیت می‌فلد جلوی دوربین ظاهر شد. قرار بود به همراه سه نفر دیگر ماندالورین را دور زده و او را در زندان رها کنند. شخصیت اصلی موفق می‌شود از سلول خود فرار کرده و سپس جداگانه به سراغ هر کدام می‌رود. آن‌ها را از پا درآورده و هر سه را در داخل یک سلول رها می‌کند.

این کمدین و بازیگر آمریکایی در ادامه‌ی مصاحبه‌ی خود اعتراف کرد هرگز علاقه‌ای به فرنچایز جنگ ستارگان نداشته و همیشه جوک‌هایی با محوریت آن تعریف می‌کرد. همین موضوع هم باعث شد وقتی جان فاورو (Jon Favreau) پیشنهاد حضور در تیم بازیگری را به او داد، متعجب شود:

جان فاورو به من گفت در حال ساخت یک محصول مرتبط با جنگ ستارگان است و دوست دارم در آن حضور داشته باشم یا نه؟ من در جوابش گفتم همیشه با این فرنچایز شوخی می‌کردم و درباره‌اش جوک می‌گفتم. [بنابراین شاید حضور من ایده‌ی خوبی نباشد]. او سپس گفت اگر این کار را قبول کنم، طرفدارانم از آن لذت خواهند برد. نهایتا سر صحنه رفتم و آن‌ها مانند وسترن‌های اسپاگتی مشغول ضبط بودند. نظرم فورا عوض شد و خوشحال بودم که بخشی از چنین پروژه‌ای هستم.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان فصل دوم The Mandalorian وجود ندارد و نمی‌دانیم چه اتفاقاتی در انتظار ماندالورین و بیبی یودا قرار دارد. با این حال، ملاقات شخصیت‌های اصلی سریال با چهره‌های تازه قطعی خواهد بود؛ زیرا طی ماه‌های گذشته بازیگران جدیدی به تیم اضافه شدند که برای مثال می‌توان به رزاریو داوسون (Rosario Dawson)، تیموتی اولیفنت (Timothy Olyphant) و جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) اشاره کرد.

اگرچه شیوع ویروس کرونا روند ساخت پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی را در ماه‌های گذشته مختل کرده بود اما اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان بدون تاخیر و در ماه اکتبر (۱۰ مهر الی ۱۰ آبان) پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا