بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۱

معرفی بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۱

۲۰۲۱ دوران طلایی تلویزیون کره

محبوبیت سریال‌های کره‌ای امروزه بر کسی پوشیده نیست و هم اکنون نزدیک به دو دهه است که توجه مردم جهان به آثار سینما و تلویزیون و حتی موسیقی کشور کره جلب شده است. سبک متفاوت سریال‌های کره‌ای باعث شد تا توجه شبکه‌های بزرگ استریم جهان و در نهایت غول بزرگ این صنعت، شبکه نتفلیکس هم امروزه به تلویزیون کره جلب شده و به محبوبیت این آثار بیافزاید. سریال‌های کره‌ای از تنوع بسیار خوبی برخوردار هستند و روز به روز به کیفیت آن‌ها افزوده می‌شود. اگرچه سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۰ نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بودند اما سال ۲۰۲۱ را می‌توان دوران درخشش صنعت تلویزیون کشور کره جنوبی دانست. با درخشش سریال‌های بازی مرکب و عازم جهنم در سطح جهانی، توجه مردم جهان باری دیگر به سمت تلویزیون کره جلب شد. در همین راستا با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۱، در ادامه به معرفی بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۱ پرداخته و مورد انتظارترین سریال کره‌ای سال ۲۰۲۱ که توسط شبکه نتفلیکس منتشر خواهد را به شما معرفی خواهیم کرد. 

Hospital Playlist 2

فصل دوم سریال پلی لیست بیمارستان داستان پنج پزشک محبوب فصل اول را دنبال خواهد کرد و از ماجراهای تازه آن‌ها برای طرفداران می‌گوید. در فصل دوم این اثر تمام بازیگران فصل اول همچنان حضورداشته تا در سریال پلی لیست بیمارستان ۲ که یکی از بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۱ است، به ایفای نقش بپردازند. داستان این مجموعه تنها به علم پزشکی مربوط نبوده و از پنج پزشک می‌گوید که از دوران تحصیل خود در دانشکده پزشکی با یکدیگر دوست بوده و اکنون علاوه بر فعالیت در زمینه پزشکی، در صنعت موسیقی نیز فعالیت داشته و یک گروه موسیقی تشکیل داده‌اند.

چرا سریال پلی لیست بیمارستان را تماشا کنیم؟

ترکیب موسیقی وعلم پزشکی، ترکیبی متفاوت و منحصر به فرد است که پیش‌تر در بین سریال‌های کره‌ای ندیده‌ایم درهمین راستا این اثر در نوع خود بسیار متفاوت و دیدینی عمل می‌کند. خوش ساخت بودن این مجموعه باعث شد تا فصل اول سریال پلی لیست بیمارستان به پر بیننده‌ترین سریال کره‌ای سال ۲۰۲۰ در نتفلیکس تبدیل شود و همین امر باعث شد تا فصل دوم آن نیز ساخته شود چیزی که در بین سریال‌های کره‌ای چندان مرسوم نیست.

The Penthouse: War in Life

این سریال که در رتبه نهم ۵۰ سریال تلویزیونی کره‌ای برتر در بین بینندگان بین‌المللی قرار دارد، یکی از معدود سریال‌های کره‌ای است که برای سومین فصل نیز تمدید شد. این مجموعه به خوبی معنای واژه فاصله طبقاتی را شرح داده و روایتگر داستان چند خانواده ثروتمند و موفق است که درگیر شرارت می‌شوند. عطش یک مادر برای دیدن موفقیت فرزند خود گاهی می‌تواند او را به سمت تاریکی بکشاند و این دقیقا چیزی است که در این سریال شاهد آن هستیم.

چرا سریال پنت هاوس را ببینیم؟

همانطور که پیشتر گفته شد این مجموعه یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های کشور کره جنوبی بوده که داستان متفاوت و شنیدنی را تعریف می‌کند. در این سریال مادرانی را می‌بینیم که در راستای موفقیت فرزندان خود به تاریکی قدم می‌گذارند و دست به اعمال ترسناکی می‌زنند. اگر چه در گذشته موضوعات اجتماعی و فرهنگی کمتر در سریال‌های کره‌ای مور بحث قرار می‌گرفت اما امروزه بیشتر به این موضوعات اشاره می‌شود و این اثر یکی از بهترین آثار اجتماعی در بین سریال‌های کره‌ای به حساب می‌آید.

 True Beauty

در سریال زیبایی حقیقی این سوال مورد پرسش قرار می‌گیرد که ملاک واقعی زیبایی چیست؟ سریال زیبایی حقیقی داستان دختر نوجوانی را تعریف می‌کند که معتقد است نسبت به همسالان خود چهره بسیار زشتی دارد و به همین علت توسط دوستان خود در مدرسه طرد شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته و اقدام به خودکشی می‌کند. پس از اینکه بنا به دلایلی او مجبور می‌شود مدرسه خود را تغییر دهد، تصمیم می‌گیرد تا با کمک ویدوهای آموزشی در فضای مجازی، صورت خود را با آرایش زیباتر کند تا که در بین دوستان جدید خود محبوب شود.

چرا سریال زیبای حقیقی را ببینیم؟

پس از آنکه شخصیت اصلی داستان چهره خود را به کمک آرایش تغییر می‌دهد مدام وحشت داشته و می‌ترسد مبادا اکنون که در مدرسه جدید خود به عنوان یکی از زیباترین دخترهای کلاس شناخته می‌شود، کسی او را با چهره حقیقی‌اش ببیند. در حقیقت سریال زیبای حقیقی به ما می‌آموزد که هر کسی را آنگونه که هست بپذیریم. انسان‌ها معمولا تلاش می‌کنند تا دیگران را طبق استانداردهای خود بسنجند و آن‌هایی که با ایده‌آل‌های آن‌ها یکی نیستند را مورد آزار قرار می‌دهند. در این مجموعه می‌بینیم که رفتارهای به ظاهر ساده ما تا چه حد می‌توانند باعث رنجش دیگران شوند.

Mouse

سریال موش داستان افسر پلیسی را روایت می‌کند که به شدت به قانون پایبند بوده و قانون را بر هرچیزی مقدم می‌داند. با این حال این افسر وظیفه شناس با یک پرونده جنایی عجیب روبه‌رو می‌شود که تصورات او را کاملا بهم می‌زند. در این پرونده او با یک قاتل زنجیره‌ای مواجه می‌شود که از بیماری روانی رنج برده و به شدت جامعه ستیز است. او تلاش می‌کند تا با این قاتل سایکوپتی ارتباط برقرار کرده و اعمال او را ریشه یابی کند.

چرا سریال موش را ببینیم؟

این افسر شجاع پس از ملاقات با مجرم پرونده خود و اطلاع از وضعیت او تلاش می‌کند تا از دید او به ماجرا نگاه کرده و سعی می‌کند تا راه‌حلی برای مشکلات افرادی مانند او پیدا کند. او تحقیقانی را در زمینه ژنتیک افراد سایکوپتی آغاز می‌کند و به دنبال پاسخ این سوال می‌گردد که آیا می‌توان ژن مربوط به مشکلات روانی را در دوران جنینی تشخص داد یا خیر. بدون شک با توجه به ایده منحصر به فرد این سریال، مجموعه موش یکی از بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۱ به حساب می‌آید.

 River Where the Moon Rises

در تلویزیون کره جنوبی، سریال‌های تاریخی از اهمیت خاصی برخوردار هستند. سریال رودخانه‌ای که ماه از آن برمی‌خیزد هم یکی از جدیدترین آثار تاریخی تلویزیون کره است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده و به سرعت در بین مخاطبین محبوب شد. در این مجموعه شاهزاده گوگوریو را می‌بینیم که نه به عنوان یک شاه‌دخت بلکه به عنوان یک جنگجو بزرگ شده و اکنون تلاش می‌کند تا اولین ملکه سرزمین خود باشد و به تنهایی حکومت کند. با این حال او با شخصی آشنا می‌شود که به واسطه علاقه‌ای که به این فرد پیدا می‌کند، برنامه‌های او کمی دچار تغییر می‌شود.

چرا سریال رودخانه ای که ماه از آن برمی‌خیزد را ببینیم؟

تقابل شخصیتی که بین شاه‌دخت و معشوق او وجود دارد زیبایی منحصر به فردی به این اثر داده است. زیبایی این تعامل هنگامی به اوج خود می‌رسد که این دو علی رغم تفاوت‌هایی که باهم دارند یکدیگر را کامل کرده و تصمیم می‌گیرند حتی برای یک بار هم که شده از زاویه دید طرف مقابل به ماجرا نگاه کرده و یکدیگر را درک کنند. بدون شک داستان‌های عاشقانه – تاریخی همیشه پرطرفدار هستند. مخصوصا داستان این اثر که بر اساس یک رمان معروف و داستان‌های فولکلور کره‌ای ساخته شده است.

Imitation

سریال کره‌ای Imitation ، این درام کره‌ای عاشقانه، کمدی، موزیکال داستان بت‌های صنعت سرگرمی و موسیقی را روایت می‌کند که چگونه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در این بین هنرمند شکست خورده‌ای وجود دارد که تلاش می‌کند در این رقابت پیروز میدان شود و پا به پای همکاران خود بجنگد. با این حال او تصمیمی اشتباهی می‌گیرد که سرنوشت گروه موسیقی او را هدف می‌گیرد. او به دلیل شباهتی که به یکی از هنرمندان موفق و محبوب دارد، وانمود می‌کند که او است و اوضاع زمانی بهم می‌ریزد که هردوی آن‌ها هم زمان در یک مسابقه خوانندگی شرکت می‌کنند.

چرا سریال تقلید را ببینیم؟

اکنون با توجه به محبوبیت موسیقی کشور کره، سریال‌های موزیکال نیز از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و بدون شک روابط عاشقانه پیچ در پیچ نیز همواره برای مخاطبین این ژانر دوست داشتنی بوده است. در این سریال در می‌یابیم که در پشت صحنه اجراهای موسیقی زیبایی که می‌بینیم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و هر یک از آیدل‌های ما چه مشکلاتی را پشت سر می‌گذارند تا که روز موفق شوند. صنعت سرگرمی و دنیای شهرت همواره بی رحم بوده و دردسرهای زیادی را به همراه خود دارد.

 Yumi’s Cells

سریال سلول‌های یومی یکی از متفاوت‌ترین آثاری است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. در این سریال زندگی عادی یک کارمند ساده را دنبال می‌کنیم که احساسات وی از طریق سلول‌های مغز او به تصویر کشیده می‌شود. این مجموعه بر اساس یک وبتون مشهور به همین نام ساخته شده است و اگر به انیمیشن درون و بیرون علاقه داشته باشید بدون شک از دیدن این سریال نیز لذت خواهید برد.

چرا سریال سلول‌های یومی را ببینیم؟

یومی شخصیت اصلی این مجموعه، به تازگی از یک رابطه شکست خورده خارج شده است و در همین راستا سلول‌های عشق او به کما رفته‌اند، با این حال او با شخص جدیدی آشنا می‌شود و سلول‌های مغز او تلاش می‌کنند تا خود را ترمیم کرده و باری دیگر زنده شوند. نکته جالب توجه این است که در سریال سلول‌های یومی، این تغییر و ریکاوری یومی از شکست احساسی او، بسیار هوشمندانه به تصویر کشیده شده است. در این اثر موضوعاتی مطرح می‌شوند که ممکن است گاهی تصور کرده باشیم تنها برای ما اتفاق افتاده است.

Vincenzo

سریال وینچنزو یکی از آثار موفق شبکه TVN بوده که توسط سرویس استریم نتفلیکس هم منتشر شده است. این مجموعه به سرعت پس از انتشار قسمت اول به یکی از پر بیننده‌ترین آثار کره‌‌ای تبدیل شد و در بین آثار شبکه بسیار موفق TVN هم در بین برترین‌ها قرار گرفت. وینچنزو در حقیقت داستان پسر هشت ساله‌ای را روایت می‌کند که توسط یک خانواده ایتالیایی به فرزندی پذیرفته شده و به ایتالیا می‌رود. پس از مدتی او به یک گروه مافیایی می‌پیوندد و توسط دون فابیو، رهبر این گروه به فرزندی پذیرفته شده و نام خود را به وینچنزو کاسانو تغییر می‌دهد.

چرا سریال وینچنزو را ببینیم؟

پس از آنکه دون فابیو می‌میرد، پسر واقعی او به سراغ وینچنزو که اکنون به عنوان وکیل خانواده و دست راست دون فابیو شناخته می‌شود آمده و تلاش می‌کند تا او را به قتل برساند. در همین راستا وینچنزو به کره فرار کرده و درگیر ماجراهای عجیبی می‌شود. داستان سریال خوش ساخت وینچنزو کاملا منحصر به فرد بوده و رنگ و بویی تازه نسبت به دیگر آثار تلویزیونی کره جنوبی دارد.

 Hometown ChaChaCha

سریال پر طرفدار و دوست داشتنی دهکده صاحلی چاچاچا یکی دیگر از آثار موفق شبکه TVN بوده که توسط شبکه نتفلیکس هم منتشر شده است. این مجموعه در حقیقت نسخه بازسازی شده سریال آقای هونگ محصول سال ۲۰۰۴ است و داستان دندان پزشک جوانی را روایت می‌کند که بنا به مشکلاتی که در پایتخت برای او پیش می‌آید به ناچار در روستای ساحلی گونگجین مطب شخصی خود را باز می‌کند. او در این روستا که هیچ کسی را نمی‌شناسد با مرد عجیبی آشنا می‌شود که به او در عادت کردن به زندگی جدید خود کمک می‌کند. اگرچه در ابتدا این مرد عجیب، بیکار و گستاخ به نظر می‌رسد اما پس از مدت کوتاهی مشخص می‌شد که او دارای مدارک متعددی بوده و به نحوی در انجام تمام کارهای روستا نقش دارد.

چرا سریال دهکده ساحلی چاچاچا را ببینیم؟

رفته رفته یون هه جین، دندان پزشک جوان به این مرد عجیب که هونگ دو شیک نام دارد علاقه‌مند شده و اهالی روستا نیز به این دو کمک می‌کنند تا به یکدیگر برسند. در سریال دهکده ساحلی چاچاچا به معنای واقعی با مفهوم دوستی، همدلی و عشق و محبت مواجه شده و شاهد این امر خواهیم بود که علی رغم تصور عموم مردم زندگی در یک دهکده دور افتاده و کوچک نیز می‌تواند مانند زندگی در یک شهر پیشرفته و پر از امکانات نیز شاد و لذت بخش باشد.

Doom at Your Service

سریال ویرانگر در خدمتگذاری حاضر است یکی از محبوب‌ترین آثار تلویزیونی کره جنوبی در سال ۲۰۲۱ بوده که توسط شبکه TVN منتشر شده است. در این سریال داستان دختر جوانی روایت شده که پس از آنکه متوجه می‌شود به بیماری سرطان مبتلا شده و تا سه ماه دیگر از دنیا می‌رود، آرزو می‌کند تا دنیا به طور کلی نابود شود. اگرچه او هرگز تصور نمی‌کرد که کسی صدای او را بشنود یا آرزوی او ممکن باشد، پس از آنکه آرزوی خود را به زبان می‌آورد با فرشته نابودگر روبه‌رو می‌شود که حاضر است دنیا را طبق آرزوی او نابود کند. با این حال همانطور که در تمام داستان‌های این چنینی شیطان بدون بستن قراردادی کاری برای انسان‌ها انجام نمی‌دهد، در این مجموعه نیز نابودگر قراردادی با این دختر جوان می‌بندد که بعدها به ضرر هردوی آن‌ها تمام می‌شود.

چرا سریال ویرانگر در خدمتگذاری حاضر است را ببینیم؟

مفهوم خدا در این سریال به شکل بسیار جالبی به تصویر کشیده می‌شود. در این مجموعه خدا به باغبان، انسان‌ها به گل و فرشته ویرانگر که در اشکال مختلفی روی زمین ظاهر می‌شود به پروانه تشبیه می‌شود. خدا در این سریال با باور انسان‌ها به دنیا آمده و با هر عمل زشتی که آن‌ها مرتکب می‌شوند دچار رنجش و بیماری می‌شود و در نهایت به علت خطاهای پیاپی انسان‌ها می‌میرد و این چرخه تا ابد ادامه دارد. با این حال خدا دست از خلق انسان‌ها بر نمی‌دارد و به آفرینش آن‌ها ادامه می‌دهد. به همین دلیل فرشته نابودگر از دست خدا عصبانی شده و تلاش می‌کند تا به کمک قرارداد شوم خود دنیا و انسان‌ها را نابود کند اما در حقیقت خدا عشق را به او می‌آموزد و نابودگر سردرگم می‌شود.

The Devil Judge

سریال قاضی شیطانی مفهوم جالبی در رابطه با قضاوت و عدالت در یک دستگاه قضایی را ارائه می‌دهد. در این مجموعه قاضی ارشد یک جامعه پادآرمان‌شهری را می‌بینیم که اجازه نمی‌دهد هیچ مجرمی حتی اگر یک مقام قضایی و سیاسی بزرگ باشد از چنگ او فرار کند. این سریال جامعه‌ای فاسد را به تصویر می‌کشد که بزرگ‌ترین مجرمین آن در حقیقت خود مقامات دولتی هستند. این مجموعه پر طرفدار محبوبیت خود را مدیون بازی شگفت انگیز بازیگر نقش اصلی جی سانگ بوده که این نقش را به نحو احسنت ایفا کرده است.

چرا سریال قاضی شیطان را ببینیم؟

سیستم عدالت در این مجموعه در نوع خود بی همتا است. این مجموعه به مخاطبین کمک می‌کند تا افراد شیطان صفت را بهتر بشناسند و به هر کسی اعتماد نکنند. قاضی ارشد در این سریال تصمیم می‌گیرد تا هر دادگاه خود را به صورت آنلاین با مردم شهر به اشتراک بگذارد و اینگونه مردم از طریق اپلیکیشن مخصوصی که برای این کار طراحی کرده‌اند، در تصمیم گیری این دادگاه مشارکت می‌کنند.

 Squid Game

بازی مرکب امروزه بین همه مردم جهان محبوب شده و به یک پدیده جهانی تبدیل شده است. این سریال به پر بیننده‌ترین سریال کره‌ای جهان که در شبکه نتفلیکس منتشر شده تبدیل شده و فقر مطلق و فاصله طبقاتی را به تصویر می‌کشد. این مجموعه داستان ۴۵۶ شرکت کننده بخت برگشته یک مسابقه ترسناک را روایت می‌کند که برای بردن مبلغ بسیار زیادی پول تا سر حد مرگ با یک دیگر به رقابت می‌پردازند.

چرا سریال بازی مرکب را ببینیم؟

بدون شک سریالی که به یک پدیده جهانی تبدیل شده است توجه شما را نیز به خود جلب خواهد کرد. با این حال در این سریال موفق شما می‌آموزید، هنگامی که فقر و قدرت در کنار یکدیگر قرار بگیرند مانند یک بمب کشنده عمل کرده و در حقیقت طمع نیز چاشنی این بمب کشنده خواهد بود. تعلیق‌های عالی این مجموعه شما را شگفت زده خواهد کرد و داستان تکان دهنده‌ای را برای شما تعریف می‌کنند. 

Hellbound

مجموعه عازم جهنم که یکی از بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۱ بوده، در تاریخ ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۱ از شبکه نتفلیکس پخش شد و با توجه به داستان منحصر به فرد و چالش برانگیز آن در روز بعد به پر بازدیدترین سریال شبکه نتفلیکس تبدیل شد. همچنین سریال Hellbound اولین درام کره‌ای  است که در جشنوارهٔ بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۲۱ به نمایش درآمد و توجه منتقدین را به خود جلب کرد. این اثر داستان یک جامعه فرضی از کره جنوبی را روایت می‌کند که دچار چالش بزرگی در رابطه با اعتقادات خود شده و هیولاهای وحشتناکی به مردم آن‌ها حمله می‌کنند.

چرا سریال عازم جهنم را ببینیم؟

می‌توان گفت فضای این مجموعه بسیار نسبت به آنچه که پیشتر در سریال‌های کره‌ای مشاهده کرده‌اید متفاوت است و در ساخت آن از جلوه‌های ویژه نسبتا خوبی استفاده شده. داستان این اثر بر اساس معیارهای ادبیات مدرن ساخته شده و فضای متفاوتی را برای مخاطب به وجود می‌آورد. تا کنون تنها فصل اول این مجموعه که شامل شش قسمت می‌شود پخش شده و داستان این اثر در فصل‌های آینده کامل خواهد شد. این سریال بر اساس وبتونی به همین نام ساخته شده و موضوعات جالبی را در رابطه با زندگی، مرگ، قدرت و خدا بررسی می‌کند. 

Sisyphus: The Myth

سریال افسانه: سیزیف
 یکی از بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۱ بوده که پارک شین هه یکی از بازیگران بسیار موفق و محبوب سینمای کره در آن به ایفای نقش می‌پردازد. این مجموعه در رابطه با مهندس نابغه فیزیک کوانتوم و سفر در زمان به نام هان ته سول  است که سهام دار یک شرکت بسیار بزرگ بوده و به گونه‌ای قهرمان کشور کره به حساب می‌آید. با این حال او پس از مدتی حقایق پشت مرگ برادر خود را متوجه می‌شود که ده سال پیش از دنیا رفته است و این امر باعث می‌شود تا او رفتارهای عجیبی را از خود نشان دهد. 

چرا سریال افسانه: سیزیف را ببینیم؟

سفر در زمان، دنیای فیزیک کوانتوم و قابلیت‌های جالبی که این دنیا با خود به همراه دارد همواره باعث خلق داستان‌های جذابی می‌شود که بیننده را مجذوب خود می‌کند. هان ته سول پس از کشف حقایق ترسناک مرگ برادر خود وارد سفر خطرناکی می‌شد و در این راه دختری جنگجو به عنوان محافظ و ناجی وی، او را همراهی می‌کند. پارک شین هه بازیگر نقش کانگ سئو هی دختری را به تصویر می‌کشد که در تیراندازی و مبارزه تن به تن مهارت بسیار بالایی دارد و قادر است تا با دست خالی مردان قوی را از پای دربیاورد. مهارت‌های جالب این دختر و شخصیت پردازی جالب این مجموعه باعث شده تا این اثر به یکی از محبوب‌ترین آثار کره‌ای سال جاری تبدیل شود. 

L.U.C.A.: The Beginning

کلمه L.U.C.A در واقع مخفف عبارت last universal common ancestor است و معنی آن، آخرین جد مشترک جهانی است. بسیاری از انسان‌ها در دنیا تصور می‌کنند که با بقیه مردم متفاوت هستند و چیزی آن‌ها را از دیگر افراد جامعه متمایز می‌کند. جی اوه شخصیت اصلی این مجموعه بوده و تصور می‌کند که با همه مردم جهان فرق دارد اما خود او نیز علت این موضوع را نمی‌داند. او در راستای کشف حقیقت وجود خود با کاراگاه جوانی آشنا می‌شود که والدین وی در کودکی او به شکل مرموزی ناپدید شده‌اند. 

چرا سریال لوکا را ببینیم؟

این مجموعه در ژانر علمی تخیلی و فانتزی ساخته شده است و بدون شک نظر طرفداران این ژانر را به خود جلب خواهد کرد. تماشای این سریال برای افرادی که طرفدار نظریه‌های چارلز داروین در رابطه با اجداد مشترک تمام موجودات جهان است، لذت بخش خواهد بود زیرا در این مجموعه به بررسی این نظریه پرداخته می‌شود. فضای رازآلود این مجموعه باعث می‌شود تا آخر داستان به تماشای آن بنشینید و از کشف حقایق جالب این مجموعه لذت ببرید. 

!Hello, Me

تمام انسان‌ها در زندگی خود از چیزی می‌ترسند اما تعدادی از این ترس‌ها در بین همه انسان‌ها مشترک است. با این حال بسیاری از انسان‌ها آن‌ها را انکار می‌کنند و از بیان آن‌ها خجالت می‌کشند. بان ها نی زن ۳۷ ساله‌ای است که مانند بسیاری از انسان‌ها از تنهایی و اخراج شدن از محل کار خود وحشت داد اما متاسفانه با روحیه ضعیفی که دارد چندان در ارتباط برقرار کردن با دیگران موفق نیست و این امر باعث می‌شود تا هر روز بیش از پیش مضطرب شده و احساس تنهایی کند. 

چرا سریال سلام من را ببینیم؟ 

هنگامی که بان ها نی ۳۷ ساله با چالش‌های روزمره خود و وحشتی که از تنهایی دارد دست و پنجه نرم می‌کند، اتفاق عجیبی برای او رخ می‌دهد. او با نسخه ۱۷ ساله خود که از گذشته سفر کرده تا با او ملاقات کند، روبه‌رو می‌شود. نسخه ۱۷ ساله بان ها نی کاملا با نسخه پیرتر خود فرق دارد. او دختری شاد، سرزنده و با اعتماد به نفس است و تلاش می‌کند تا انرژی شگفت انگیز خود به بان ها نی ۳۷ ساله بدهد تا او را از خطر تنهایی و شکست در زندگی نجات دهد. داستان فانتزی این مجموعه باعث شده تا این اثر به یکی از بهترین سریال‌های سال ۲۰۲۱ تبدیل شده و به عنوان یک اثر انگیزشی دوست داشتنی شناخته شود. 

The Silent Sea

The Silent Sea یا دریای خاموش یکی از منحصر به فرد ترین ساخته‌های کره‌ای شبکه نتفلیکس است که بازیگر نامی کشور کره جنوبی گونگ یو در آن به ایفای نقش می‌پردازد. این مجموعه منحصر به فرد در تاریخ ۲۴ ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ مصادف با ۳ دی منتشر خواهد شد و داستان گروهی از محققان فضایی را روایت می‌کند که جهت یک سفر تحقیقاتی به کره ماه سفر کرده و با ماجراهای عجیبی روبه‌رو می‌شوند. 

چرا سریال دریای خاموش را ببینیم؟

این گروه محقق که در طی یک سفر تحقیقاتی ۲۴ ساعته به ماه سفر کرده‌اند، تلاش می‌کنند تا یک مرکز تحقیقاتی متروکه و غرق در اسرار طبقه بندی شده را پیدا کرده و اطلاعات مفیدی را از این محل بازیابی کنند. این مجموعه در برهه‌ای از زمان رخ می‌دهد که زندگی بر روی کره زمین خطرناک و تقریبا ناممکن شده است و انسان‌ها به دنبال خانه‌ای جدید هستند. داستان این مجموعه نسبت به هرآنچه که در گذشته از سریال‌های کره‌ای دیده‌اید متفاوت بوده و فضای کاملا جدید و رمزآلودی را ترسیم می‌کند که به نظر جالب توجه می‌آید. 

 

اگر چه سریال‌های کره‌ای و سینمای کره هم اکنون نیز بسیار خوب عمل کرده است، اما با این حال به نظر می‌رسد که آینده‌ایی به مراتب درخشان‌تر و موفق‌تر در انتظار این ژانر بوده و هر روز به شمار طرفداران سریال‌های کشور کره اضافه می‌شود. 

نظر شما در رابطه با سریال‌های کره‌ای چیست؟ کدام یک از بهترین سریال‌‌های کره‌ای سال ۲۰۲۱ را دیده و پسندیده‌اید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا