نام رسمی سریال پیش در‌آمد Beauty & the Beast مشخص شد

این نام به یکی از ترانه‌های فیلم اصلی اشاره دارد

نام رسمی سریال پیش در‌آمد Beauty & the Beast

آلن منکن آهنگساز و پیانیست برنده‌ی اسکار در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Variety نام رسمی سریال پیش در‌آمد Beauty & the Beast را فاش ساخت.

استودیوی والت دیزنی نسخه‌ی بازسازی انیمیشن Beauty and the Beast را در سال ۲۰۱۷ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای برد که توانست در کنار دریافت بازخوردهای عموما مثبت، به باشگاه یک میلیاردی‌ها بپیوندد. در پی این موفقیت‌ها، جاش گد (Josh Gad) و لوک ایونز (Luke Evans) بازیگران نقش‌های منفی تمایل خود را برای ساخت اثری با محوریت رابطه‌ی دوستانه‌ی میان گاستون و له‌فو در مصاحبه‌ها نشان داده و نهایتا ایده‌ی خود را با دیزنی در میان گذاشتند. مدیران استودیو هم با ساخت یک پیش درآمد در قالب سریال تلویزیونی موافقت کردند. حال و با گذشت حدودا شش ماه از دریافت چراغ سبز برای تولید، نام رسمی پروژه مشخص شده است.

آلن منکن (Alan Menken) چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Variety درباره‌ی دستاوردهای اخیرش در مراسم‌های گرمی، امی، اسکار و تونی انجام داد. این آهنگساز و پیانیست آمریکایی در بخش‌های پایانی صحبت‌های خود به پروژه‌های در حال ساخت پرداخت و در همین بین، نام رسمی سریال پیش در‌آمد Beauty & the Beast را فاش کرد. طبق گفته‌های منکن، محصول جدید دیزنی پلاس تحت عنوان The Little Town پخش خواهد شد:

نسبت به پروژه‌هایی که در حال کار روی آن‌ها هستم هیجان دارم. فعلا روی سریال انیمیشنی Disenchanted و پیش درآمد فیلم Beauty & the Beast با نام The Little Town کار می‌کنم. همچنین به عنوان آهنگساز با جان لستر (John Lasseter) در ساخت انیمیشن سینمایی Spellbound همکاری خواهم داشت.

اگر نسخه‌ی انیمیشنی Beauty and the Beast را دیده باشید، احتمالا باید به یاد بیاورید که بل در بخش‌های آغازین ترانه‌ای را می‌خواند که عبارت The Little Town در آن استفاده شده بود. به بیان دیگر، The Little Town نامی است که شخصیت‌های داستان برای اشاره به لوکیشن داستان استفاده می‌کردند. از همین رو، می‌توان انتظار داشت بخش عمده‌ی سریال پیش در‌آمد در روستا جریان داشته باشد. در ضمن، آلن منکن در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت علاقه‌مندان در جریان تماشای سریال با اشاره‌های مختلفی به ترانه‌های نسخه‌ی انیمیشنی مواجه خواهند شد. او همچنین بیان کرد برای ساخت تعدادی از ترانه‌ها از متن‌هایی که هاوارد اشمن (Howard Ashman) نوشته بود استفاده می‌شود؛ متن‌هایی که پیش از این هرگز مورد استفاده قرار نگرفته بودند.

هاوارد اشمن وظیفه‌ی نوشتن متن ترانه‌‎های نسخه‌ی اصلی را بر عهده داشت. او مدت کوتاهی قبل از اکران انیمیشن در سال ۱۹۹۱ میلادی در اثر ابتلا به بیماری ایدز در گذشت. اشمن پیش از مرگ مجموعا در سه اثر با والت دیزنی همکاری کرد. پس از مرگ هم تعدادی از ترانه‌هایش در نسخه‌ی انیمیشنی Aladdin استفاده شدند. در انتها، لازم به ذکر است که زمان ورود سریال The Little Town به فاز فیلمبرداری یا تاریخ پخش آن هنوز مشخص نشده است. همچنین نمی‌دانیم غیر از جاش گد و لوک ایونز چه بازیگران نام آشنای دیگری در آن حضور دارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا