انتشار تریلری از فصل سوم سریال Batwoman

سورپرایز CW برای طرفداران زن خفاشی

به محض به پایان رسیدن فصل دوم سریال بت وومن، طرفداران این سریال مشتاقانه منتظر پخش فصل بعدی آن بودند که شبکه CW هم با تریلری نوید پخش فصل سوم سریال Batwoman را رسما تایید کرد.

زمان زیادی تا پخش اولین قسمت از ماجراهای زن خفاشی از شبکه‌ای که به پخش سریال‌های تخیلی معروف است، باقی نمانده. این شبکه در پخش تریلر فصل سوم سریال بت وومن اعلام کرد که فصل بعد این سریال کمتر از یک ماه دیگر آماده می‌شود.

مصاحبه‌ای کوتاه از ستاره سریال بت وومن، جاویشیا لزلی:

تمام سلاح‌ها و تجهیزاتی که شرورهای بتمن داشتند، در فصل جدید به دست مردم می‌افتد و شما خواهید دید که این سلاح‌ها برای شهروندان عادی گاتهام چه می‌کند؛ آن‌ها را به ابرشرورهای سریال تبدیل خواهد کرد. همین شرور شدن ماجراست که سریال را رفته‌رفته جذاب‌تر می‌کند و من را مشتاق نگه می‌دارد. از شروع فیلمبرداری فصل سوم سریال بت وومن هیجان‌زده‌ام و نمی‌توانم برای خواندن فیلمنامه و ماجراهای بعدش صبر کنم.

تریلر فصل سوم سریال بت وومن بعد از چند ماهی که از خبر تمدید شدنش می‌گذرد، شخصیت‌های جدیدی معرفی می‌کند؛ از جادا جت (رابین گیونز)، مارکیز جت (نیک کریگان)، رنی مونتویا (ویکتوریا کارتاژنا) گرفته تا پاملا ایسلی یا پویزن آیوی (بریجت ریگان). بسیاری از علاقه‌مندان سریال زن خفاشی از شخصیت‌های معرفی شده، پیش‌بینی می‌کنند جادا، مادر تنی رایان وایلدر است.

لزلی اضافه کرد:

زمانی که فصل سوم را شروع کردیم، همیشه این احساس را داشتم که هیچوقت قصه پدر و مادر تنی رایان را ندیدیم و این دقیقا همان چیزی است که در فضای شهر گاتهام جاری و ساری است. نمی‌دانم، اما شاید این احتمال وجود داشته باشد که مادر تنی رایان هنوز زنده است. با این وجود فعلا منتظر فصل سوم سریال Batwoman هستیم تا وارد دنیای جدید شویم. اگر هم بخواهم از احساسم به به مادر شخصیتی که بازی‌اش می‌کنم بگویم، دلم می‌خواهد از او بپرسم چرا رهایم کردی؟ به نظرم این تصوراتی است که همیشه در ذهن رایان می‌گذشته.

اما اگر یکی از خویشاوندان رایان زنده باشد، آن‌قدر برایش مهم می‌شود که برای پیدا کردنشان تلاش کند. از طرفی هم فکر می‌کنم رابطه مادر دختری برایش بسیار مهم است. همین قصه‌ها هستند که مرا برای تماشای فصل سوم سریال Batwoman هیجان‌زده می‌کند. البته می‌دانم که بخش بزرگی از فصل بعدی روی او و حرف‌های راست و دروع آلیس متمرکز است. نمی‌دانم حرف‌های آلیس حقیقت دارد یا نه. اما اگر آلیس راستش را گفته باشد، رایان برای پیدا کردن مادرش دست به کار می‌شود.

نظرتان درباره پخش فصل سوم سریال بت وومن را برایمان بنویسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا