تصاویر جدید Batman: The Long Halloween Part One کتوومن و جیمز گوردون را نشان می‌دهند

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

تصاویر جدید Batman: The Long Halloween Part One کتوومن و جیمز گوردون را نشان می‌دهند سورنا رضایی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصاویر جدید Batman: The Long Halloween Part One

رسانه خانگی وارنر اخیرا تصاویر جدید Batman: The Long Halloween Part One را منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۴ می‌رسد.

DC Universe Animated Original Movies، یک مجموعه سینمایی است که با انتشار Superman: Doomsday در سال ۲۰۰۷ میلادی شکل گرفت و در حال حاضر از چهل و یک فیلم تشکیل شده است. Marvel Cinematic Universe یا DC Extended Universe فیلم‌هایی را شامل می‌شوند که از لحاظ داستانی به یکدیگر مرتبط هستند اما این موضوع برای DCUAOM صادق نیست. اگرچه بین برخی از فیلم‌ها ارتباط‌هایی وجود دارد، اکثر آن‌ها از ماهیتی مستقل برخوردار هستند. در ضمن، DCUAOM برخلاف DC Animated Universe (یک دنیای مشترک برای سریال‌های انیمیشنی) بزرگسالان را هدف گرفته و دارای محتوای نامناسب برای افراد کم سن و سال است.

بخش انیمیشن وارنر و دی‌سی اینترتینمنت برای جدیدترین فیلم DC Universe Animated Original Movies به سراغ کمیک بوک Batman: The Long Halloween رفته و قصد دارند اقتباس سینمایی‌اش را در قالب دو اثر بسازند. این فیلم‌ها تحت عناوین Batman: The Long Halloween Part One و Batman: The Long Halloween Part Two شناخته شده و انتظار می‌رفت هر دو در سال آینده میلادی در رسانه خانگی عرضه شوند اما  قسمت اول طی ماه‌های آتی از راه می‌رسد و قسمت دوم هم در پاییز امسال در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در صورتی که با The Long Halloween آشنایی ندارید، باید بگوییم یکی از مشهورترین کمیک بوک‌های بتمن به شمار رفته و روی آثار متعددی از جمله سه گانه The Dark Knight اثر کریستوفر نولان (Christopher Nolan) تاثیر داشته است.

رسانه خانگی وارنر ساعاتی تصاویر جدید Batman: The Long Halloween Part One را منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۴ می‌رسد. در این عکس‌ها می‌توان تعدادی از شخصیت‌های مکمل داستان از جمله جیمز گوردون، هاروی دنت و سلینا کایل یا کتوومن را مشاهده کرد:

در حالی که روزهای زیادی از تبدیل شدن بروس وین به بتمن نمی‌گذرد، درگیری میان خانواده خلافکاری فالکونی و مارونی به اوج خود می‌رسد. شوالیه تاریکی باید با همکاری جیمز گوردون و هاروی دنت به درگیری میان بزرگترین خانواده‌های خلافکاری گاتهام خاتمه داده و در عین حال، یک قاتل سریالی به نام هالیدی را بیابد. هالیدی، هر یک ماه یک قربانی را به کام مرگ می‌فرستد. نکته جالب ماجرا اینجا است که قاتل مزبور تنها روز تعطیل را برای انجام قتل انتخاب می‌کند. به همین دلیل به Holiday (روز تعطیل) مشهور شده است.

از صداپیشه‌های حاضر در انیمیشن دو قسمتی Batman: The Long Halloween می‌توان جنسن اکلس (Jensen Ackles) در نقش بروس وین، جاش دوهامل (Josh Duhamel) در نقش هاروی دنت، دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) در نقش کلندر من، نایا ریورا (Naya Rivera) در نقش کتوومن و تروی بیکر (Troy Baker) در نقش جوکر را نام برد. بیکر قبلا نقش دلقک دیوانه را در Batman: Arkham Origins و Batman: Arkham Knight ایفا کرده بود. در انتها، لازم به ذکر است قسمت اول در تاریخ یک تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ ژوئن) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا