حضور شخصیت‌های سوپرگرل و بتمن در فیلم The Flash تایید شد + تصاویر

تیم جداگانه و مولتی ورسی فلش

سوپرگرل و بتمن در فیلم The Flash

اخیرا تصاویری منتشر شده که خبر از حضور دو شخصیت سوپرگرل (Supergirl) بتمن (Batman) در فیلم The Flash می‌دهند؛ اما نقش آن‌ها در این داستان چیست؟

طرفداران سینمای دی سی مدت‌هاست که در انتظار اکران فیلم The Flash هستند؛ اثری که قرار است تا به کلی دنیایی که زک اسنایدر (Zack Snyder) با عنوان DCEU خلق کرده بود را جمع کرده و یک روایت تازه را بنا کند. با این وجود، هرقدر که به تاریخ اکران این فیلم نزدیک می‌شویم، حس کنجکاوی طرفداران برای دانستن جزئیات آن بیشتر می‌شود.

در این فیلم قرار است تا شاهد رویداد بسیار بزرگی باشیم که در آن، چند نسخه از شخصیت فلش حضور دارند و ماجرایی مولتی ورسی روایت خواهد شد تا یکبار و برای همیشه، به جهان سینمایی دی سی نظم داده شود. با این حال، چیزی که از چند سال پیش طرفداران را هیجان‌زده کرده، حضور سایر شخصیت‌های دی سی در این اثر سینمایی است که هرکدام از جهان و خط زمانی خاص خود آمده‌اند!

تصاویری از اسباب‌بازی شخصیت‌های سوپرگرل و بتمن در فیلم The Flash

حدودا دو سال پیش بود که طی یک مراسم رسمی، متوجه شدیم که در شخصیت بتمن قدیمی دنیای دی سی با بازی مایکل کیتون (Micheal Keaton) از خط زمانی خود قرار است تا در فیلم The Flash حاضر شود. سپس شایعاتی درباره حضور شخصیت سوپرگرل با بازی ساشا کیلی (Sasha Calle) منتشر شد که اخیرا به تایید تبدیل شده است!

در تصاویر بالا، می‌توانید شاهد نوشته‌های روی جعبه اسباب‌بازی‌های فیلم The Flash باشید که گروهی با همین نام را معرفی می‌کند: یک ابرقهرمان بازنشسته، یک فضایی نیمه‌جان (با توان کمتر)، و یک علامت X2 در مقابل فلش که نشان می‌دهد در این اثر سینمایی شاهد دو شخصیت فلش خواهیم بود. در واقع این جزئیات همگی ثابت می‌کنند که داشتان مولتی ورس فلش خیلی پیچیده‌تر است و عملا چندین خط زمانی مختلف را درگیر خواهد کرد. برای مثال ما پیش‌تر دیده بودیم که شخصیت فلش با بازی ازرا میلر (Ezra Miller) از جهان DCEU با نسخه دیگری از فلش در سریال‌های Flash ملاقات کند و حال، این داستان به سرانجام خواهد رسید.

همچنین در پوستری دیگری از این فیلم می‌توانید شاهد تصویری از شخصیت فلش در لباس جدید خود باشید که پشت سر او نوشته شده «گذشته، حال، آینده»؛ موردی که عملا به موضوع سفر در زمان اشاره می‌کند و از طرفی، به معنای این خواهد بود که داستان به کلی در مولتی ورس روایت خواهد شد. با این وجود، آیا پس از رفتن به جهان‌های موازی و استفاده از بتمن مایکل کیتون و سوپرگرل، باید با آن‌ها خداحافطی کنیم؟

در حال حاضر جیمز گان (James Gunn)، به عنوان مدیر استودیو دی سی (DCU) انتخاب شده و به نظر می‌رسد که اولین تصمیم او حذف کردن کل اعضای تیم لیگ عدالت سابق از DCEU (به جز فلش) خواهد بود. او طی هفته‌های گذشته حواشی بسیاری را برای دنیای سینمایی دی سی ایجاد کرده که همگی خبر از یک ریبوت کامل، بدون استفاده از بازیگران قبلی می‌دهد. برای مثال هنری کویل (Henry Cavil)، دواین راک جانسون (Dwayne The Rock Johnson) و حتی گل گدوت (Gal Gadot) دیگر قرار نیست تا در سال‌های آینده نقش‌های سوپرمن، بلک ادم و واندروومن را بازی کنند.

با این وجود، هنوز نمی‌دانیم داستان حضور بتمن در فیلم The Flash چطور پیش می‌رود و ارتباط خط زمانی فلش ازرا میلر با این کاراکتر در چه چیزی خواهد بود. همین سوال درباره شخصیت سوپرگرل هم وجود دارد و ظاهرا باید تا اواخر بهار سال آینده، برای گرفتن پاسخ دقیق به سوال‌های خود صبر کنیم. با این حال، جالب است بدانید که در این اثر سینمایی جدای از حضور شخصیت‌های سوپرگرل و بتمن از جهان موازی، یک لیگ عدالت متفاوت نیز حضور خواهد داشت؛ موضوعی که توسط سازندگان نیز تایید شده، اما جزئیات بیشتری درباره آن در اختیار طرفداران قرار داده نشده است.

فیلم The Flash در تاریخ ۲۶ خرداد سال ۱۴۰۲ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا