آیا ازرا میلر به ایفای نقش شخصیت فلش در DCU ادامه خواهد داد؟

تصمیم‌های عجیب و غریب در دی سی ادامه دارد

نقش شخصیت فلش

ازرا میلر (Ezra Miller) بازیگری است که نقش شخصیت فلش (Flash) را در فیلم مورد انتظار The Flash خواهد داشت، اما آیا با وجود اتفاقات اخیر، او همچنان به ایفای نقش خود در DCU ادامه خواهد داد؟

مدت‌هاست که منتظر اکران فیلم The Flash هستیم؛ اثری که کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.) آن را بزرگ‌ترین اثر دی سی پس سه‌گانه شوالیه تاریکی نولان می‌داند و طرفداران نیز بسیار برای آن هیجان‌زده هستند. دلیل اصلی آن هم این است که سازندگان با این فیلم قصد دارند تا رویداد بزرگی مانند سری کمیک Crisis On Infinite Earths را به راه انداخته و جهان سینمایی دی سی را به کلی ریبوت کنند؛ اقدامی که بالاخره می‌تواند به مرتبط شدن فیلم و سریال‌های دی سی کمک کرده و نظر طرفداران را جلب کند.

کمپانی برادران وارنر اخیرا یک استودیو تازه به نام DC Studios را راه‌اندازی کرده و جیمز گان (James Gunn) را به مدیریت آن انتخاب کرده است. با این وجود، اتفاقات عجیبی که اخیرا در دنیای سینمایی دی سی رخ داده، مربوط به تصمیماتی است که گان در رابطه با ریبوت این جهان در نظر گرفته و تک به تک اعضای تیم سابق لیگ عدالت (Justice League) را برکنار می‌کند. اخیرا بازیگران شخصیت‌های واندروومن (Wonder Woman)، سوپرمن (Superman) و همچنین بلک ادم (Black Adam) از نقش خود خداحافظی کرده، یا توسط جیمز گان کنار گذاشته شده‌اند. این در حالی است که هنوز تکلیف ازرا میلر، بازیگر نقش شخصیت فلش مشخص نشده است.

به هر حال طی سال گذشته، ازرا میلر برای حمله به شهروندان، استفاده از الفاظ رکیک، رهبری گروهی عجیب و… مورد اتهام قرار گرفته و حتی بابت این موضوعات قرار بود تا فیلم The Flash هرگز اکران نشود! با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که میلر، نه‌تنها کنار گذاشته نشد، بلکه فیلم او اکران می‌‌شود و جیمز گان نیز از این موضوع به صورت تمام و کمال حمایت کرده است.

در واقع حتی صحنه‌های کوتاه مربوط به حضور شخصیت‌های مختلف بتمن، واندروومن و حتی سوپرمن، اکثرا از فیلم The Flash حذف شده‌اند و بازیگرانی مانند گل گدوت (Gal Gadot) و هنری کویل (Henry Cavil) دیگر برای ایفای نقش‌های خود در دنیای جدید دی سی، حاضر نخواهند شد. اما ازرا میلر، پس از ایفای نقش در فیلم The Flash، احتمالا دوباره برای ایفای نقش خود باز می‌گردد.

طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که با شروع دوره درمان روانی ازرا میلر از تابستان سال ۲۰۲۲، کمپانی برادران وارنر دیگر مشکلی با ادامه کار با این بازیگر نداشته و اگر امکانش وجود داشته باشد، مجددا با او همکاری خواهند کرد. اما حتی اگر این مورد هم تایید شده و ازرا میلر به هر طریقی با جیمز گان برای ماندن در آثار سینمایی دی سی به توافق برسد، باز هم مشکل بزرگی وجود خواهد داشت که درباره داستان فیلم‌های بعدی و نحوه حضور او در آن‌ها خواهد بود.

ازرا میلر نقش شخصیت فلش را در دنیای سینمایی دی سی، هنگامی که زک اسنایدر (Zack Snyder) آن را کارگردانی می‌کرد، بازی کرده بود. این یعنی بتمن با بازی بن افلک (Ben Affleck)، واندروومن با بازی گل گدوت و سوپرمن با بازی هنری کویل، هر دو از این جهان هستند و اگر قرار به پاک شدن این خط زمانی و ریبوت کلی ماجرا باشد، قاعدتا باید فلش با بازی ازرا میلر هم از دنیای سینمایی دی سی پاک شود.

در حال حاضر فیلم The Flash برای اکران در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده و با بازی ازرا میلر در نقش اصلی، اکران خواهد شد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا