#مهسا_امینی

بت گرل، جدیدترین شخصیت قابل بازی Gotham Knights معرفی شد

جایگزین بت من گذشته عجیب و غریب و غیر قابل باوری دارد!

روز گذشته از جدیدترین شخصیت قابل بازی عنوان Gotham Knights رونمایی شد و حضور این شخصیت در این بازی به شدت بحث برانگیز است. بت گرل در Gotham Knights حضور خواهد داشت تا جای خالی بت من را برایمان پر کند!

جدیدترین شخصیت بازی مورد انتظار بازی Gotham Knights در مراسم کامیک کان شهر سن دیگو مشخص شد. بت گرل (Batgirl)، یکی از چهار شخصیت قابل بازی جدیدترین عنوان اکشن ماجراجویی برادران وارنر (Warner. Bros) و استودیو راکستدی (Rocksteady) خواهد بود که طی پاییز سال جاری میلادی به انتشار خواهد رسید.

تریلر معرفی بت گرل از زبان شخص او با اشاره به اهمیت نشانه‌ها در گاتهام آغاز شد و پس از آن ما نگاهی به قدرت‌ها، سلاح‌ها، حرکات اختصاصی، وسیله نقلیه و برخی دیگر از ویژگی‌های این شخصیت داشتیم. در حالی که حرکات و سلاح‌های بت گرل ما را به یاد مایکل آنجلوی دوست داشتنی لاکپشت‌های نینجا می‌اندازد، اینگونه به نظر می‌رسد که بت گرل در حقیقت بت من (Batman) جدید گاتهام خواهد بود.

بهار امسال بود که بحث‌هایی درباره گذشته و به طور کلی زندگی بت گرل در میان طرفداران و منتقدین بالا گرفت. بسیاری به این نکته اشاره کردند که باربارا گوردن (Barbara Gordon) بر اثر اصابت گلوله در کمیک Batman: The Killing Joke فلج شده است. با این حال گفته شد که باربارا توانسته با تمرین‌های سخت این اتفاق را پشت سر گذاشته و از نو قادر به حرکت کردن و انجام باقی حرکاتی که در تریلر مشاهده کردیم، باشد. بدون شک چنین چیزی سبب عصبانیت افراد دارای ناتوانی جسمی شد!

تیم برادران وارنر در حقیقت بیوگرافی این شخصیت را باز نویسی کرده و بت گرل داستان ما، بت گرلی نیست که پیش‌تر می‌شناختیم. حال تیم توسعه دهنده برای واقعی‌تر جلوه دادن بهبود این شخصیت و بازگشت به زندگی عادی او، مهارهایی را در کمر این شخصیت طراحی کرده که باید در بازی شاهد آن‌ها باشیم و همچنین ما شاهد تمرینات مداوم او در مخفیگاه خواهیم بود.

بازی Gotham Knights در تاریخ ۲۵ اکتبر، برابر با ۳ آبان ماه برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. روند توسعه این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در اوایل سال جاری میلادی به طور کامل لغو شد. نظر شما درباره شخصیت بت گرل در Gotham Knights چیست؟ آیا بیوگرافی دست کاری شده این شخصیت را می‌پذیرید؟ منتظر نظرات شما درباره جایگزین بت من هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا