#مهسا_امینی

چه ارتباطی میان سریال و بازی Gotham Knights وجود دارد؟

دو پروژه جداگانه، با نامی یکسان!

سریال و بازی Gotham Knights

اتفاقی عجیب در دنیای بازی‌های ویدیویی و سینما که بدون شک سبب اشتباه کردن بسیاری از مخاطبین خواهد شد. سریال Gotham Knights و بازی ویدیویی Gotham Knights با وجود نامی کاملا یکسان، هیچگونه ارتباطی با یکدیگر نخواهند داشت!

در زمان انتشار این مطلب، دو پروژه متفاوت با نامی یکسان در دست توسعه هستند. اولین پروژه یک بازی با نام Gotham Knights بوده که در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ به انتشار خواهد رسید و دیگری سریال تلویزیونی Gotham Knights بوده که در اوایل سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد و هر دو آن‌ها به نظر هدفی مشترک دارند و آن گرد آوری گروهی برای مبارزه با فساد در شهر گاتهام، پس از مرگ بتمن است!

اما اینگونه به نظر می‌رسد که تفاوت‌های عمده‌ای میان این دو پروژه وجود دارد و این در حالی است که هر دو، نامی یکسان و البته بسیار مهم را یدک می‌کشند. حال به گفته توسعه دهندگان، این دو پروژه نه تنها با یکدیگر تفاوت دارند، بلکه دو پروژه کاملا جداگانه بوده و هیچگونه ارتباطی با یکدیگر ندارند! به تازگی توییتی در صفحه اختصاصی بازی Gotham Knights‌ منتشر شده که می‌توانید آن را در ادامه مطالعه کنید:

پیامی از بلفرای (Belfry): بازی Gotham Knights و سریال تلویزیونی که با نامی یکسان در حال توسعه است دو پروژه کاملا جدا هستند و هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند. ما نمی‌توانیم بیش از این برای تجربه دنیای اکشن بازی Gotham Knights خود توسط شما صبر کنیم.

بدون شک این توییت رسمی همه چیز را برای ما و شما مشخص می‌کند، با این حال صدور مجوز توسط برادران وارنر برای توسعه دو رسانه متفاوت با نامی یکسان بسیار عجیب به نظر رسیده و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. خوشبختانه زمان زیادی تا انتشار بازی Gotham Knights باقی نمانده و بد نیست بدانید این بازی تنها برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر خواهد شد و شاهد این بازی در کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نخواهیم بود.

خوشبختانه اطلاعات منتشر شده درباره این بازی کم نبوده و می‌توان نگاهی کامل به این بازی داشت. از سوی دیگر، تیم توسعه دهنده اطلاعاتی تازه از شخصیت باربارا گردن (Barbara Gordon) در وبسایت خود منتشر کرده و به بهبود وضعیت این شخص اشاره دارد. انتشار این اطلاعات به سبب اعتراضات کاربران به نحوه تغییر وضعیت گردن بوده است.

در پایان همچنین باید اشاره داشت که نسخه روسی بازی Gotham Knights به دلیل مسائل سیاسی و حمله نظامی روسیه به کشور اکراین، به طور کامل لغو شده است. نظر شما درباره سریال و بازی Gotham Knights چیست؟ فکر می‌کنید این بازی و سریال در آینده به یکدیگر مرتبط خواهند شد یا باید دو عنوان جدا با نامی یکسان را دنبال کنیم؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا