نسخه‌ی Early Access بازی Baldur’s Gate 3 احتمالا امسال منتشر شود

شرکت اسباب بازی سازی Hasbro این خبر را تایید کرد

نسخه‌ی Early Access بازی Baldur’s Gate 3 احتمالا امسال منتشر شود نیکان صبوری ۰ ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Early Access بازی Baldur’s Gate 3

طبق گزارش‌ منتشر شده از رویداد New York Toy Fair نسخه‌ی Early Access بازی Baldur’s Gate 3 اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد.

قسمت سوم از فرنچایز معروف Baldur’s Gate در کنفرانس PC Gaming Show در نمایشگاه E3 2019 رونمایی شد. بعد از آن اخبار آن‌چنانی از این بازی نشنیدیم تا این‌که هفته‌ی پیش استودیوی Larian سازنده‌ی بازی خبر از نمایش گیم‌پلی در Pax East 2020 داد.

اگر به یاد داشته باشید، چندی پیش گوگل استادیا در فروم رسمی پلتفرم خود پست تبلیغاتی قرار داد و در آن تایید کرد که بازی Baldur’s Gate امسال عرضه می‌شود. در کنار این موضوع استودیوی لاریان این تاریخ را انکار نکرد و با گفتن «این فقط یک اشتباه بود» جمله‌ی خود را به اتمام رساند.

حالا به نظر می‌رسد که دوباره اخباری از این بازی به بیرون درز کرده است. در رویداد New York Toy Fair شرکت Hasbro که سابقه‌ی زیادی در ساخت اسباب‌بازی و بوردگیم‌ها دارد، تایید کرد که نسخه‌ی Early Access بازی Baldur’s Gate 3 در پایان سال جاری در استیم قابل بازی خواهد بود. همچنین در ادامه‌ی گزارش‌ ذکر کرد که هفت بازی الهام گرفته شده از Dungeons & Dragons در دست توسعه قرار دارد.

لازم به ذکر است که استودیوی Larian قصد دارد در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۸ (۲۷ فوریه ۲۰۲۰) در جریان رویداد PAX East برای اولین بار از گیم‌پلی این عنوان رونمایی کند. این اتفاق با حضور یکی از کارگردانان بازی Swen Vincke انجام می‌شود که خود او در یک پخش زنده در مورد مکانیک‌ها، ویژگی‌ها و داستان آن صحبت خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا