#مهسا_امینی

Bad Boys for Life، پربازدیدترین فیلم سینمای خانگی بوده است

اقتباس سینمایی سونیک مقام دوم را به‌دست آورد

Bad Boys for Life، پربازدیدترین فیلم سینمای خانگی بوده است سورنا رضایی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
پربازدیدترین فیلم سینمای خانگی

با توجه به گزارشی که سازمان دیجیتال اینترتینمنت گروپ منتشر کرده، Bad Boys for Life موفق شد پربازدیدترین فیلم سینمای خانگی لقب بگیرد.

گزارش‌های هفتگی باکس آفیس قبلا به صورت منظم منتشر می‌شدند تا علاقه‌مندان و کارشناسان بتوانند درک بهتری از عملکرد تجاری آثار سینمایی به‌دست بیاورند. با تعطیل شدن سالن‌های تماشای فیلم به خاطر قدرت بالای انتقال ویروس کرونا، طبیعتا روند انتشار گزارش‌ها هم متوقف شد. در چنین شرایطی، دیجیتال اینترتینمنت گروپ تصمیم گرفت با انتشار لیست پربازدیدترین فیلم‌های سینمای خانگی به صورت هفتگی، این کمبود را برطرف کند. رتبه‌بندی که این سازمان انجام می‌دهد، براساس به‌روزترین اطلاعات فروشگاه‌های دیجیتالی و فیزیکی است. در ضمن، برای تهیه‌ی این لیست از اطلاعات مربوط به سرویس‌های اشتراکی مانند نتفلیکس یا دیزنی پلاس استفاده نمی‌شود.

با توجه به لیستی که دیجیتال اینترتینمنت گروپ به اشتراک گذاشته، Bad Boys for Life توانست لقب پربازدیدترین فیلم سینمای خانگی در هفته‌ی منتهی به ۷ مه (مصادف با ۱۸ اردیبهشت) را به‌دست آورد. سومین فیلم فرنچایز پسران بد بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده بود و فروش بسیار عالی هم در زمان اکران داشت. در ضمن، فاصله‌ی ۱۷ ساله‌ی بین این فیلم و قسمت قبلی باعث شده تا بسیاری از مخاطبان برای تماشای آن لحظه‌شماری کنند. با در نظر گرفتن این دو مورد، کاملا منطقی است که عملکرد خوبش در سینمای خانگی هم ادامه یابد. رتبه‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم هم به ترتیب در اختیار Jumanji: The Next Level ،Star Wars: The Rise of Skywalker ،Sonic the Hedgehog و The Gentlemen قرار دارد که نکته‌ی غافلگیرکننده‌ای در میانشان نیست.

Dolittle جدیدترین فیلم بلند استیون گیگن (Stephen Gaghan) در رتبه‌ی ششم دیده می‌شود که بخاطر ضعف‌های قابل‌توجه در فیلمنامه و طنزها، بازخوردهای منفی بسیاری را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرده بود. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما به نظر می‌رسد لیست بازیگران و صداپیشه‌های آن باعث شده تا بسیاری از افرادی که در خانه‌های خود هستند، این فیلم کمدی و ماجراجویی را به آثار دیگری از جمله 1917 و Birds of Prey: Harley Quinn ترجیح دهند. از افراد مشهور حاضر در تازه‌ترین اقتباس سینمایی دولیتل می‌توان به رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، سلنا گومز (Selena Gomez)، تام هالند (Tom Holland) و اما تامپسون (Emma Thompson) اشاره کرد. در ادامه می‎توانید لیست کامل پربازدیدترین‌ها را مشاهده کنید:

 1. Bad Boys For Life
 2. Sonic the Hedgehog
 3. Star Wars: The Rise of Skywalker
 4. Jumanji: The Next Level
 5. The Gentlemen
 6. Dolittle
 7. The Call of the Wild
 8. 1917
 9. Little Women
 10. Birds of Prey: Harley Quinn
 11. Underwater
 12. Like a Boss
 13. Bloodshot
 14. The Way Back
 15. Ip Man 4: The Finale
 16. Knives Out
 17. Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
 18. Spies in Disguise
 19. Frozen II
 20. Fantasy Island

در حالی که انتظار می‌رفت Bad Boys for Life حکم یک پایان‌بندی را داشته باشد، سونی پیکچرز تصمیم گرفته است قسمت چهارم را هم بسازد. جری بروکهایمر (Jerry Bruckheimer) یکی از تهیه‌کنندگان قسمت سوم چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داد و در بخشی از آن، آغاز روند نوشتن اولین پیش‌نویس فیلمنامه را رسما تایید کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا