کار نوشتن فیلمنامه‌ی Bad Boys 4 رسما آغاز شد

نویسنده‌ی Bad Boys For Life وظیفه‌ی نگارش چهارمین قسمت از مجموعه را بر عهده خواهد داشت

فیلمنامه‌ی Bad Boys 4

مطابق اعلام تهیه‌کننده Bad Boys 4، کار نوشتن فیلمنامه‌ی این فیلم به صورت رسمی آغاز شده است.

بعد از حدودا ۱۷ سال از اکران فیلم Bad Boys 2، شاهد اکران جدیدترین قسمت از این مجموعه با نام Bad Boys For Life بودیم که البته اکران این فیلم با استقبال گسترده‌ای از سوی طرفداران سینما همراه شد؛ حالا به دنبال موفقیت Bad Boys For Life، ساخت چهارمین قسمت از مجموعه‌ی «پسران بد» سریعا در دستور کار سازندگان قرار گرفته است. بر اساس گزارش بi دست آمده از وب سایت هالیوود ریپورتر (Hollywood Reporter)، سونی قصد دارد تا وظیفه‌ی نگارش فیلمنامه‌ی چهارمین قسمت از این فرنچایز را هم به کریس برمنر (Chris Bremner) که سابقه‌ی نوشتن Bad Boys For Life را در کارنامه‌ی خودش دارد، بسپارد. همچنین، انتظار می‌رود تا ویل اسمیت (Will Smith) و مارتین لارنس (Martin Lawrence) برای بازی در نقش‌‌های اصلی قسمت چهارم Bad Boys مجددا حاضر شوند.

حالا در همین جریان، جری بوکهایمر، تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Bad Boys، خبر ساخت چهارمین قسمت از این سری را داد. او گفت:

ما تجربه‌ی بسیار خوبی از همکاری با تام روتمن [رئیس بخش سینمای سونی] و تیم او طی ساخت فیلم داشتیم. ما با کمک یکدیگر توانستیم فیلمی را تولید کنیم که رضایت تمامی بینندگان را به همراه داشته باشد؛ ما می‌خواهیم یک بار دیگر این کار را انجام دهیم و فکر می‌کنم آنها [سونی] هم یک چنین چیزی بخواهند. در حال حاضر روی آماده‌سازی مراحل ساخت فیلم چهارم کار می‌کنیم.

پیش از این هالیوود ریپورتر در گزارشی اعلام کرده بود که سازندگان قصد ندارند تا فاصله‌ی زیادی بین اکران Bad Boys For Life و قسمت چهارم مجموعه به وجود بیاید. جالب است بدانید که بین اکران قسمت دوم تا سوم ۱۷ سال فاصله وجود دارد و همچنین ۸ سال بعد از اکران قسمت اول مجموعه، Bad Boys 2 روی پرده‌های سینما رفت. از دلایل وقفه‌های طولانی میان اکران قسمت‌های مختلف این فرنچایز می‌توان به کمبود بودجه و البته یافتن یک داستان جذاب برای فیلم‌ها اشاره کرد. با توجه به سود بالای به دست آمده از فیلم Bad Boys For Life، انتظار می‌رود که تنها دغدغه‌ی سازندگان مسئله‌ی داستان قسمت چهارم باشد.

Bad Boys For Life، یکی از موفق‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر در باکس آفیس به حساب می‌آید. قسمت سوم سری «پسران بد» با بودجه‌ی ۹۰ میلیون دلاری روی پرده‌های سینما رفت و در نهایت با در آمدی ۴۱۹ میلیون دلاری به کار خود پایان داد. علاوه بر این، منتقدین و طرفداران هم از تماشای این فیلم لذت بردند. Bad Boys For Life در سایت معتبر روتن توماتوس موفق به کسب رضایت ۷۷ درصدی از سوی منتقدان و همچنین ۹۶ درصدی از سوی بینندگان شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا