1%
  • 0/10

پوستر فیلم انتقام جویان 6 کیلیان مورفی را در قامت بزرگترین ابرشرور مارول قرار می‌دهد

نگاهی به خطرناک‌ترین تهدید جنگ‌های مخفی!

پوستر فیلم انتقام جویان 6 کیلیان مورفی را در قامت بزرگترین ابرشرور مارول قرار می‌دهد ۲۶ ۱۹ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
بزرگترین ابرشرور مارول

به‌تازگی یکی از طرفداران پوستری زیبا از فیلم انتقام جویان 6 درست کرده که کیلیان مورفی (Cillian Murphy) را در قامت بزرگترین ابرشرور مارول قرار می‌دهد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار انتقام جویان 6 با عنوان Avengers: Secret Wars که با جان بخشیدن به رویداد کمیکی بزرگ و محبوب جنگ‌های مخفی، فاز ششم دنیای سینمایی مارول و حماسه مولتی‌ورس را به سرانجام می‌رساند، به‌خاطر داستان عظیم و شخصیت‌های بی‌شمارش رسما بزرگترین کراس اور فرانچایز به‌شمار می‌رود. به‌همین منظور استودیو مارول برای وفادار بودن به منبع اصلی و استفاده درست از پتانسیل بالای خط داستانی جنگ‌های مخفی باید گروهی بزرگتر از Avengers: Endgame شکل بدهد. طی چند ماه اخیر پوسترهای ساختگی یا فن مید زیادی از این اقتباس لایو اکشن بزرگ منتشر شده که جدیدترین آن ستاره اوپنهایمر را در نقش ویکتور وان دووم قرار می‌دهد.

قبل از اینکه با آثار مطرحی همچون اوپنهایمر و پیکی بلایندرز به شهرت جهانی برسد، کیلیان مورفی با جان بخشیدن به شخصیت جاناتان کرین در سه‌گانه شوالیه تاریکی کریستوفر نولان (Christopher Nolan)، نه‌تنها وارد ژانر ابرقهرمانی شد، بلکه توانست در چشم دوست‌داران فیلم‌های کمیک بوکی بدرخشد. از آن زمان طرفداران مشتاقانه منتظر دیدن او در قامت دکتر دوم بودند، شخصیتی محبوب و قدرتمند که بهترین گزینه ممکن برای ورودش به دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود.

او حتی در مصاحبه اخیرش با پادکست Happy Sad Confused درباره ایفای نقش یکی از محبوبت‌ترین و بزرگترین ابرشرورهای مارول صحبت کرده است. او در پاسخ به این سوال که آیا به ایفای نقش دکتر دوم در دنیای سینمایی مارول فکر کرده یا نه، گفت ملاک فیلمنامه خوب و باکیفیت است.

بله بهش فکر کردم. در کل چیزی که همیشه برای اولویت داشته فیلمنامه است. من نقش خاصی در ذهن ندارم، اگر کسی فیلمنامه‌ بفرستد من آن را می‌خوانم و بعد درباره‌ خوب یا بد بودنش تصمیم می‌گیرم. بنابراین هیچوقت معلوم نمی‌شود که چه اتفاقی می‌افتد.

استودیو مارول همواره سعی داشته بازیگرانی را انتخاب کند که پیشینه مشترکی با شخصیت مدنظر داشته باشند. بنابراین اگر آنها قصد معرفی دکتر دوم به دنیای سینمایی مارول را داشته باشند، شخصی مثل کیلیان مورفی نمی‌تواند گزینه مناسبی باشد چون دکتر دوم اصالتا شخصیتی رومی است درحالیکه کیلیان اهل ایرلند است. از طرف دیگر متقاعد کردن او برای پیوستن به MCU مستلزم داشتن فیلمنامه بسیار قوی است و تیمی ماهر است. البته همانطور که کیلیان در مصاحبه اخیرش گفت، هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد، چون هیچکس انتظار نداشت بازیگر مطرح و بااستعدادی مانند کریستین بیل (Christian Bale) بخواهد در فیلم Thor: Love and Thunder به ایفای نقش گور قصاب خدایان بپردازد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars با اکران در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶)، حماسه مولتی‌ورس را به‌سرانجام رسانده و به احتمال زیاد دنیای سینمایی مارول را ریبوت خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

26 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments