نویسنده فیلم Avengers 5: ابرقهرمانان جدید مارول نابود خواهند شد!

خشونت کانگ شوخی‌بدار نیست!

نویسنده فیلم Avengers 5

به گفته نویسنده فیلم Avengers 5 به نظر می‌رسد که قرار است تا شاهد چالشی بزرگ برای ابرقهرمانان جدید دنیای سینمایی مارول باشیم.

جف لاونس (Jeff Loveness) نویسنده فیلم Avnegers: Kang’s Dynasty اخیرا مصاحبه‌های بسیاری را درباره اثری که قصد دارد تا نوشتن روایت آن را نهایی‌سازی کند، انجام می‌دهد. برای مثال چند ماه پیش او بازگشت شخصیت مرد آهنی (Iron Man) را به یک شایعه بزرگ تبدیل کرده بود و مدتی پیش دیدیم که او درباره تفاوت‌های تانوس (Thanos) و کانگ فاتح (Kang The Conqueror) صحبت کرده است.

با این وجود در جدیدترین صحبت‌های این نویسنده برجسته، به نظر می‌رسد که او انتقام جویان جدید را هدف قرار داده و قصد دارد تا آن‌ها را در نبردی فوق‌العاده سنگین و خشن قرار دهد؛ جایی که عملا به گفته خود او، داخل آتش خواهند افتاد! لاونس اظهار کرده که اعضای جدید دنیای سینمایی مارول با چالشی رو به رو می‌شوند که شاید هرگز فکرش را هم نکرده بودند و این برای جان انتقام جویان جوان و قدیمی، یک تهدید بسیار بزرگ خواهد بود.

من موقع نوشتن داستان فیلم Avengers 5 قصد دارم تا نبرد رو به چند نسل مختلف از ابرقهرمانان مارول انتقال بدم. ببینید فاز چهارم دنیای سینمایی مارول یجورایی نقطه تولد برای شخصیت‌های بزرگ و مهمی بود و عملا یه فضا در اختیار سازنده‌ها گذاشته شد تا این کاراکترهارو معرفی کنن. همینطور به واسطه سریال‌های مارولی دیزنی پلاس، ما شاهد رشد این شخصیت‌ها بودیم و دونه به دونه دیدیم که معرفی شدن. اما بعدش هدف اینه که یکمی سرعت رو بیشتر کنیم و عملا این کاراکترهارو بندازیم توی آتیش!

کانگ فاتح یه ابرشرور فوق‌العاده قوی و درجه یکه، حالا قهرمان‌های جدید ما باید چیکار کنن، وقتی که هیچجوره توانشون با کانگ برابری نمی‌کنه و عملا نمی‌تونن جلوی این ابرقدرت مولتی ورسی مقاومت کنن؟

گفته‌های نویسنده فیلم Avengers 5 عملا ثابت می‌کند که انگار کانگ درست مثل نسخه‌های کمیک بوکی، قرار است تا انتقام جویان بسیاری را بکشد و حتی جهان‌هایی را نابود کرده و روی آن‌ها پا بگذارد! با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که چطور این کار انجام می‌شود؟ آیا باید شاهد نابود شدن تک به تک ابرقهرمانانی باشیم که در فاز چهارم و پنجم دنیای سینمایی مارول معرفی می‌شوند؟ یا اینکه کانگ آن‌ها را شکست می‌دهد و سپس انتقام جویان راهی را برای نابود کردن او پیدا می‌کنند؟

به هر حال اکنون به خوبی می‌دانیم که هدف استودیو مارول بازگرداندن برخی از شخصیت‌های مهم و معروفی است که مدت‌ها پیش با برخی از آن‌ها خداحافظی کردیم. برای مثال، مرد آهنی و کاپیتان آمریکا قاعدتا باید برای مبارزه نهایی در انتقام جویان 6 بازگردند، و از طرفی این یعنی تیم اونجرهای جوان هرگز قادر به شکست دادن کانگ به تنهایی نخواهند بود.

در نظر داشته باشید که جف لاونس، نویسنده فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania هم هست و این اثر سینمایی مستقیما به Kang’s Dynasty وصل خواهد شد. این یعنی هر اتفاقی که در داستان جدید از ماجراجویی Ant-Man رخ بدهد، عملا روی فیلم Avengers 5 تاثیر خواهد داشت و احتمالا شاهد به قدرت رسیدن همان ورینت از کانگ فاتح خواهیم بود که در این اثر سنیمایی حاضر می‌شود.

فیلم Ant-Man 3 چند هفته دیگر در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد و برای فیلم انتقام جویان 5، فعلا باید حداقل دو سال دیگر صبر کنیم؛ البته اگر تاریخ اکران این اثر دستخوش تغییرات نشود.

4.1 11 آراء
امتیاز مطلب


guest

30 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا