منبع شایعات اونجرز 5 چه کسی است؟

پای چه کسی در میان است؟

شایعات اونجرز 5

جف لاونس (Jeff Loveness)، نویسنده فیلم‌های Ant-Man and the Wasp: Quantumania و Avengers: The Kang Dynasty به تازگی اعلام کرده که او منبع انتشار شایعات اونجرز 5 نیست.

در ماه مارس سال میلادی گذشته بود که فیلمنامه دقیق فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania به همراه جزئیات دیگری از دنیای سینمایی مارول (MCU) که شامل اطلاعاتی از فیلم مورد انتظار Avengers: The Kang Dynasty نیز می‌شد، به صورت آنلاین لو رفت.

از آن جایی که بیشتر این اطلاعات مربوط به آثاری می‌شد که جف لاونس نویسندگی آن‌ها را بر عهده دارد، بسیاری از طرفداران گمان کردند که شاید خود این نویسنده منبع این شایعات است و آن‌ها را لو داده است.

حالا به تازگی جف لاونس در جواب یکی از طرفداران که پرسیده آیا لو افشا کننده بدنام دنیای سینمایی مارول با نام کاربری thewatcher_2099 است، پاسخ داده که خیر او منبع این اطلاعات و شایعات اونجرز 5 نیست. او گفت که چیزی را فاش نکرده و این ادعا کاملا دروغ است. در گذشته حتی برخی ادعا کرده بودند که پیتون رید (Peyton Reed)، کارگردان سه‌گانه Ant-Man این اطلاعات را لو داده که این موضوع نیز چندان اعتباری ندارد.

نام جف لاونس در چند وقت اخیر به دلیل عملکرد ضعیف فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania که چندان در جلب رضایت طرفداران موفق نبود، در میان هواداران دنیای سینمایی مارول چندان محبوب نیست. او نویسندگی فیلم Avengers: The Kang Dynasty را نیز بر عهده دارد که جزو مهم‌ترین فیلم‌های حماسه مولتی‌ورس‌ (Multiverse Saga) و طرفداران چندان از این موضوع خوشحال نیستند.

در چند وقت اخیر شایعاتی منتشر شده که استودیو مارول (Marvel Studios) در ادامه تغییر استراتژی‌های خود و کنار گذاشتن نویسندگان تعدادی از آثار خود و جایگزین کردنشان با نویسندگان حرفه‌ای‌تر که کارنامه درخشانتری دارند، جف لاونس را نیز اخراج کرده و اکنون نویسنده دیگری وظیفه نگارش فیلمنامه Avengers: The Kang Dynasty را بر عهده دارد، با این حال این خبر هنوز به طور رسمی تائید نشده است.

فیلم Avengers: The Kang Dynasty فعلا برای اکران در تاریخ ۲ مه ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است. همچنین فیلم Avengers: Secret Wars نیز در تاریخ ۱ مه ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۵) اکران خواهد شد، اما با توجه به تغییر برنامه‌های استودیو مارول و همچنین اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا این احتمال وجود دارد که تاریخ اکران این دو اثر تغییر کند و طرفداران مجبور باشند تا مدت زمان بیشتری برای تماشای آن‌ها انتظار بکشند.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا