بازی Auto Chess برای پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

نبرد بی‌پایان در صفحه شطرنج

بازی Auto Chess برای پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد Masoudezt ۰ ۱۰ مهر ۱۳۹۸ اخبار بازی
Auto Chess برای پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ

اخیرا، خبر انتشار Auto Chess برای پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ، کاربران این دو پلتفرم را بسیار هیجان‌زده کرده است. بنابراین به‌زوی علاوه بر گوشی‌های هوشمند، در کنسول‌های بازی هم می‌توان این شطرنج عجیب و غریب را تجربه کرد.

Auto Chess بازی جدید و بسیار پرطرفداری است که در ابتدا به عنوان حالتی از بازی Dota 2 شروع به کار کرد و هم‌اکنون قصد راه یافتن به کنسول‌ها را دارد.

طبق خبر منتشر شده از وبسایت PC Watch (با ترجمه Gematsu) بازی Auto Chess برای پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ در سال 2020 منتشر خواهد شد. این خبر در یکی از جلسات هواداری توسط لورینگ لی، مدیرعامل استودیو Dragon Nest، اعلام شد. سوالی که وجود دارد این است که آیا این عنوان به بازار بین‌المللی راه پیدا خواهد کرد یا خیر؟ (که باتوجه به میزان محبوبیت آن به‌نظر می‌رسد پاسخ سوال مثبت باشد)

بازی Auto Chess: Origin هم‌اکنون در گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارد و تا پایان امسال در فروشگاه Epic Store هم منتشر خواهد شد. این اثر، یک بازی هشت‌نفره با شخصیت‌های مختلف بوده که مشابه بازی شطرنج ساخته شده، اما همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، جنب و جوش و هیجان بسیار بالاتری نسبت به یک بازی شطرنج ساده خواهد داشت.

این سبک بازی همچنان در حال رشد و گسترش بوده و هر روز با استقبال بیشتری از سوی کاربران مواجه می‌شود. شرکت ولو هم‌اکنون در حال کار کردن روی بازی مخصوص به‌خود در این سبک، با نام Dota Underlords است؛ این بازی در گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی، سیستم‌ عامل مک و لینوکس در دسترس قرار خواهد گرفت. متاسفانه انتشار Dota Underlords برای کنسول‌های بازی هنوز مشخص نیست.

درنهایت، کاربران تا انتشار بازی Auto Chess برای کنسول‌های بازی باید مقداری صبر کنند، اما در طول این مدت می‌توانند در گوشی‌های هوشمند خود با این سبک جدید آشنا شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا