بازی Atomic Heart برای کنسول‌های نسل نهم نیز منتشر می‌شود

خبری از صفحه‌های بارگذاری نیست!

بازی Atomic Heart کنسول‌های نسل نهم

با استناد بر تازه‌ترین بیانیه‌ی شرکت ماندفیش (Mundfish)، بازی Atomic Heart علاوه بر انتشار روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی، برای کنسول‌های نسل نهم ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 نیز عرضه خواهد شد.

بازی Atomic Heart از جمله آثار نسبتا مورد انتظار سال‌های اخیر به شمار می‌رود که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۸ میلادی به طور رسمی معرفی شد. پروسه‌ی ساخت و توسعه‌ی این عنوان هرگز مطابق برنامه‌ریزی‌های شرکت ماندفیش پیش نرفت و این اثر آخرالزمانی برای چندین بار متوالی با تاخیر روبه‌رو شد. حال که ظاهرا زمان چندان زیادی به انتشار بازی باقی نمانده، سازندگان ساعاتی پیش در پیامی رسما اعلام کردند که بازی اتومیک هرت ضمن انتشار روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی، در آینده برای دو کنسول جدید و نسل نهم ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 نیز عرضه می‌شود.

در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی در خصوص نسخه‌ی نسل نهم بازی در دسترس نیست، اما شرکت ماندفیش مدعی است که به خاطر هاردهای پرسرعت SSD کنسول‌های جدید مایکروسافت و سونی، در این نسخه هرگز شاهد صفحه‌های بارگذاری نخواهیم بود و بازیکنان بدون هیچ وقفه، به گیم‌پلی بازی دسترسی دارند. از طرف دیگر، هرچند که این موضوع به صراحت توسط سازندگان تایید نشده، اما هیچ شکی نیست که از حیث گرافیک فنی و بصری، نسخه‌ی نسل نهم بازی عملکرد بهتری خواهد داشت. در ادامه، با وجود تایید سایر پلتفرم‌های مقصد بازی، متاسفانه همچنان تاریخ انتشار این عنوان مهیج در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

تیم سازنده در خصوص صفحه‌های بارگذاری بازی در نسل بعدی کنسول‌ها توضیح می‌دهد:

به لطف هاردهای پرسرعت و سریع SSD، بازی Atomic Heart [روی کنسول‌های نسل نهم ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5] هیچ‌گونه صفحه‌ی بارگذاری یا همان لودینگ نخواهد داشت.

Atomic Heart در واقع یک بازی جهان باز، ماجراجویی و تیراندازی اول شخص به شمار می‌رود که دنیای بازی بنا به دلایل مختلفی به کلی تغییر پیدا کرده است. وقایع بازی در دنیای آخرالزمانی جریان دارد که مملو از ربات‌های کوچک و عظیم الجثه  بوده و حال شما در نقش یک مامور ویژه وظیفه دارید که به اتحادیه شوروی سفر کرده و با ماجراجویی‌های خود، از علت این واقعه باخبر شده و جهان خود را نجات دهید. حال و هوای گیم‌پلی بازی، کاملا به سبک روسی طراحی شده و بازیکنان با افشای تمامی اسرار و راز و رمزها، باید صلح و امنیت را به وطن خود بازگردانند.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی نسل هشتم بازی هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد. با این حال، انتشار بازی برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید شده و بر اساس خبر فوق، کاربران نسل نهم نیز قادر به تجربه‌ی بازی خواهند بود. هنوز مشخص نیست که این عنوان به رایگان به نسل بعدی ارتقا می‌یابد و یا خریداران نسخه‌ی نسل هشتم برای تجربه‌ی آن در کنسول‌های جدید، نیاز به صرف هزینه‌ی جداگانه‌ای دارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا