#مهسا_امینی

کارگردان بازی Assassin’s Creed Valhalla به ناراحتی طرفداران واکنش نشان داد

اشرف اسماعیل: شما حق داشتید که چیز بیشتری ببینید

کارگردان بازی Assassin’s Creed Valhalla به ناراحتی طرفداران واکنش نشان داد نیکان صبوری ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
ناراحتی طرفداران Assassin’s Creed Valhalla

اشرف اسماعیل، کارگردان Assassin’s Creed Valhalla در بیانیه‌ای به ناراحتی طرفداران از تریلر منتشر شده، واکنش نشان داد.

همانطور که می‌دانید، چندی پیش در رویداد اینساید ایکس‌باکس، تریلری از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد اما این تریلر بیشتر شبیه به انتشار ویدویی‌هایی از محیط بازی بود که همین موضوع، باعث به وجود آمدن نارضایتی‌هایی بین طرفداران شد.

حال یکی از کارگردان بازی Assassin’s Creed Valhalla یعنی اشرف اسماعیل، در حساب کاربری توییتر خود به ناراحتی طرفداران واکنش نشان داده است. او نوشت:

شما حق داشتید که در زمان نمایش تریلر چیز‌های بیشتری ببینید. ما برای این کار یک برنامه‌ریزی طولانی مدت انجام دادیم. در آینده شاهد نمایش عمیقی از گیم‌پلی خواهید بود و چیزهای بیشتری از بازی رونمایی می‌شود.

حدود ۱۰ روز پیش بود که بازی Assassin’s Creed Valhalla معرفی و تریلر سینماتیک زیبایی از آن منتشر شد. این تریلر در یوتیوب ۲۹۲ هزار لایک و ۱۲ هزار دیس‌لایک دریافت کرد. در حالی که ویدیوی جدید که تحت عنوان گیم‌پلی در یوتیوب قرار گرفته، ۳۸ هزار دیس‌لایک را با خود همراه داشته است که با مقایسه لایک‌های ۲۱ هزارتایی، آمار ناامید کننده‌ای برای یوبی‌‎سافت، به حساب می‌آید. همانطور که اشرف اسماعیل گفت، علاقه‌مندان انتظار نمایشی از گیم‌پلی بازی را داشتند ولی تنها چیزی که منتشر شد، تصاویری از محیط‌های بازی و برخی کات‌سین‌ها بود.

اگر شما جزو علاقه‌مندان به بازی جدید Ubisoft هستید، می‌توانید تمام اطلاعاتی را که تاکنون مقاله‌ی هر آنچه از Assassin’s Creed Valhalla می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید. داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla در سال ۸۷۳ میلادی یعنی قرن نهم روایت می‌شود. زمانی که ارتش وایکینگ‌ها برای پیدا کردن محل جدیدی برای زندگی به نروژ حمله می‌کند و انگلستان هم به صورت مستقیم با آن‌ها وارد مبارزه می‌شود. بازیکن می‌تواند، نوع زن یا مرد بودن شخصیت اصلی بازی را که با نام Eivor شناخته می‌شود، انتخاب کند. برخلاف Assassin’s Creed: Odyssey، هر دو شخصیت اصلی در این بازی قدرت‌های مشابهی خواهند داشت.

این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا