تماشا کنید: اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla در رویداد اینساید ایکس‌باکس

تعریف متفاوت یوبی‌سافت از گیم‌پلی!

تماشا کنید: اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla در رویداد اینساید ایکس‌باکس بهزاد شعبانی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

یکی دیگر از نمایش‌های جذاب رویداد اینساید ایکس‌باکس، تریلر جدید بازی Assassin’s Creed: Valhalla بود که در لحظات پایانی این رویداد آنلاین نمایش داده شد.

همان طور که می‌دانید هفته‌ی پیش شرکت یوبی‌سافت با یک سیاست جنجالی از نسخه‌ی جدید سری اساسینز کرید رونمایی کرد. بعد از ۸ ساعت و چند دقیقه طراحی توسط باس‌لاجیک، بالاخره مشخص شد که نسخه‌ی جدید این فرنچایز Assassin’s Creed: Valhalla نام دارد و وقایع آن روایت‌گر نبردهایی بین واکینگ‌ها و ساکسون‌ها است.

وقایع این بازی از سال ۸۷۳ میلادی آغاز می‌شود و تا به امروز، شاه آلفرد، پادشاه وقت انگلستان به عنوان یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های تاریخی این بازی معرفی شده است. به مانند Odyssey بازیکن می‌تواند برای شخصیت اصلی کاراکتر مونث یا مذکر را به دلخواه خود، انتخاب کند. اطلاعات بیشتری از بازی Assassin’s Creed: Valhalla منتشر شده که می‌توانید آن‌ها را در مقاله‌ی هر آن چه که AC Valhalla می‌دانیم، مطالعه کنید.

اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش تایید شده بود که اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed: Valhalla در مراسم ایکس‌باکس اینساید مورخ ۱۸ اردیبهشت ماه (مصادف با ۷ مه ۲۰۲۰ میلادی) نمایش داده خواهد شد؛ حتی روز گذشته، اشرف اسماعیل، کارگردان Assassin’s Creed در توییتر یوبی‌سافت رسما تایید که در این رویداد آنلاین می‌توانیم اولین صحنه‌ها از گیم‌پلی این بازی مورد انتظار را تماشا کنیم.

با این حال دقایقی پیش، این رویداد حائز اهمیت توسط ردموندی‌ها برگزار شد و یک ویدیوی جذاب و جنجالی، به واسطه‌ی تریلر جدید Assassin’s Creed: Valhalla به معرض نمایش گذاشته شد. هر چند که این تریلر حاوی صحنه‌های جذابی بود، اما به نظر نمی‌رسد که توانسته باشد انتظارات طرفداران را مبنی نمایش گیم‌پلی والهالا، برآورده کند.

بازی Assassin’s Creed: Valhalla قرار است اواخر پاییز ۱۳۹۹ توسط شرکت یوبی‌سافت، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر شود. همچنین لازم به ذکر است که این بازی از قابلیت اسمارت دلیوری ایکس‌باکس سری ایکس پشتیبانی خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا