تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد؟

آمازون آلمان تاریخ انتشار بازی را لو داد

تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد؟ نیکان صبوری ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Assassin's Creed: Valhalla

به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla توسط فروشگاه آمازون فاش شده است.

همانطور که می‌دانید، یکی از طراحان بسیار معروف به اسم باس‌لاجیک در پخش زنده‌ی شرکت یوبی‌سافت حاضر شد و به مدت 8 ساعت در حال طراحی یک اثر هنری نامعلوم از سری Assassin’s Creed بود. با گذشت ساعت‌ها و کامل شدن طرح هنری، مخاطبان پی بردند که این یک اثر هنری در مورد دوران وایکینگ‌ها است. چیزی که پیش از این در هیچ یک از سری‌های Assassin’s Creed دیده نشده بود. با اتمام شدن این تصویر هنری، Assassin’s Creed جدید با نام Valhalla رونمایی شد.

در حالی که قرار است امروز یعنی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۳۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) ساعت ۱۹:۳۰ تریلری از بازی Assassin’s Creed: Valhalla منتشر شود، شرکت Amazon کشور آلمان بازی را در سایت خود قرار داد. نکته‌ی جالب اینجاست که تاریخ انتشار رسمی آن برای عرضه در ۲۷ آبان ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) ذکر شده است. این تنها یک شایعه بوده اما احتمال رونمایی از تاریخ انتشار آن در تریلر امروز وجود دارد.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد بازی Assassin’s Creed: Valhalla منتشر نشده است اما اگر بخواهیم به مستنداتی که در مورد عصر وایکینگ‌ها رجوع کنیم، می‌توان این را مطمئن شد که داستان بازی بین سال‌های ۷۹۳ الی ۱۰۶۶ میلادی روایت می‌شود. شروع دوران وایکینگ‌ها با حمله‌ به لیندیسفارن واقع در بریتانیا امروزی آغاز شد و در نهایت عصر آن‌ها در نبرد هیستینگز واقع در انگلستان پایان یافت. در شایعات قبلی بازی Ragnarok آمده بود که داستان حدود ۱۰۰ الی ۴۰۰ سال قبل از شروع قسمت اول Assassin’s Creed روایت می‌شود. اگر این خبر درست باشد، می‌توان انتظار آن را داشت که این اثر بازگو کننده‌ی این باشد که چگونه گروه‌های Hidden Ones و The Order of Ancients به دو جناح Assassin Brotherhood و Templar Order تبدیل شدند. این موضوع بحثی است که در حال حاضر در بازی‌های Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Odyssey شاهد آن بودیم و بر همین اساس می‌توان Assassin’s Creed: Valhalla را ادامه‌ای برای این دو قسمت دانست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا