جدیدترین قسمت از سری Assassin’s Creed با نام Valhalla رونمایی شد

پنجشنبه شب منتظر اولین تریلر بازی باشید

جدیدترین قسمت از سری Assassin’s Creed با نام Valhalla رونمایی شد سید مجتبی محمودی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
قسمت Assassin's Creed Valhalla

شرکت یوبی‌سافت بالاخره به طور رسمی، از جدیدترین قسمت از سری Assassin’s Creed با نام Valhalla رونمایی کرد.

امروز ظهر بود که متوجه شدیم شرکت یوبی‌سافت قصد دارد تا یک رونمایی مهم انجام دهد. از سوی دیگر Bosslogic آرتیست مشهور اعلام کرده بود که روی یک چیز هیجان‌انگیز کار می‌کند. همزمانی این دو اعلام باعث شد تا احتمال دهیم که به یک‌دیگر ربط دارند و همین گونه هم بود.

از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه چهارشنبه، کانال یوتیوب رسمی Assassin’s Creed یک پخش زنده را شروع کرد که در آن باس‌لاجیک به طراحی مشغول شد. این طراحی تقریبا هشت ساعت طول کشید تا در نهایت به تصویر زیبایی تبدیل شد که در پایین مشاهده می‌کنید.

پس از کامل شدن این تصویر، شرکت یوبی‌سافت به طور رسمی از عنوان Assassin’s Creed Valhalla رونمایی کرد که جدیدترین قسمت از این سری محبوب به شمار می‌آید. در ماه‌های اخیر هم گزارش‌هایی منتشر شده بود، مبنی بر این‌که نسخه‌ی جدید این سری در دوران وایکینگ‌ها جریان دارد و حالا مطمئن هستیم که این گزارش‌ها حقیقت داشته‌اند. همان طور که از تصویر و نام بازی هم پیداست، مخاطب در عصر وایکینگ‌ها باید بازی را تجربه کند.

در حال حاضر نمی‌دانیم که سبک بازی چگونه خواهد بود و آیا از سبک نسخه‌های Origins و Odyssey پیروی می‌کند یا یوبی‌سافت قصد دارد تا دوباره این سری را متحول سازد. این شرکت اعلام کرد که ساعت ۱۹:۳۰ پنجشنبه، اولین تریلر رسمی این بازی را منتشر می‌کند. پس پنجشنبه شب خود را آماده کنید تا برای اولین بار شاهد حضور اساسین‌ها در دل سرزمین‌های اسکاندیناوی باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا