1%
  • 0/10

فصل جدید سریال‌های اروورس ساخته می‌شوند

بتوومن برای فصل سوم بازمی‌گردد

فصل جدید سریال‌های اروورس ساخته می‌شوند ۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل جدید سریال‌های اروورس

با توجه به گزارشی که توسط وب سایت TV Line منتشر شده، شبکه‌ی The CW با ساخت فصل جدید سریال‌های اروورس موافقت کرده است.

بخش تلویزیون وارنر با همکاری دی‌سی اینترتینمنت اولین اقتباس سریالی اولیور کوئین را ساخت و تحت عنوان Arrow روی آنتن شبکه‌ی The CW فرستاد. دو سال بعد، پخش The Flash آغاز شد که حکم یک زمینه‌چینی را برای ساخت دنیای مشترک (Shared Universe)، معرفی نسخه‌ی لایو اکشن دیگر شخصیت‌های محبوب و تولید چند سریال دیگر را داشت. Arrow پس از هشت سال و با فصل هشتم به پایان رسید اما خط داستانی اروورس به لطف دیگر سریال‌ها همچنان ادامه دارد.

اروورس در حال پوست‌اندازی است. سریال‌های Supergirl و Black Lightning با انتشار فصل‌های ششم و چهارم خود طی ماه‌های آینده به پایان می‌رسند. شخصیت‌های کلارک کنت و لوئیس لین هم که نخستین بار در جریان Supergirl معرفی شده بودند، اولین اقتباس سریالی خود را دریافت کرده‌اند. فصل اول این اثر از ۱۳ قسمت تشکیل شده و طی هفته‌های آتی روی آنتن خواهد رفت. علاقه‌مندان به آثار دی‌سی همچنین می‌توانند خود را برای تماشای Wonder Girl آماده کنند که توسط گرگ برلانتی (Greg Berlanti) و دیلین رودریگز (Dailyn Rodriguez) ساخته می‌شود. علاوه بر این، احتمال ساخت یک اسپین‌آف با محوریت پین‌کیلر وجود دارد. نسخه‌ی لایو اکشن این شخصیت نخستین بار در Black Lightning معرفی شده بود.

وب سایت TV Line با انتشار یک گزارش اختصاصی اعلام کرد شبکه‌ی The CW با ساخت فصل جدید سریال‌های اروورس موافقت کرده است. به طور دقیق‌تر، The Flash برای فصل هشتم، Legends of Tomorrow برای فصل هفتم و Batwoman برای فصل سوم بازمی‌گردد. فصل اول Superman & Lois هم دو قسمت اضافی دریافت می‌کند تا تعداد قسمت‌هایش به رقم ۱۵ برسد. در حال حاضر اطلاعاتی از زمان پخششان موجود نیست اما شبکه اعلام کرده فصل‌های جدید برای انتشار در سال آینده‌ی میلادی برنامه‌ریزی شده است. در ضمن، سریال‌های تمدید شده به همین موارد خلاصه نمی‌شود. The CW قصد دارد فصل‌های جدید In the Dark ،Legacies ،Charmed ،All American ،Nancy Drew ،Riverdale و Dynasty را هم بسازد. در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های مارک پدوویتز (Mark Pedowitz) مدیرعامل شبکه را مطالعه کنید:

در حالی که تنها چند هفته از ورود ما به دوره‌ی ۲۰۲۱-۲۰۲۰ می‌گذرد، می‌خواستیم با تمدیدهای زودهنگام خود را برای شروع قدرتمند دوره‌ی بعدی آماده کنیم. این اقدام به تیم‌های تولیدمان اجازه می‌دهد از هم اکنون فرایندهای نوشتن فیلمنامه و استخدام افراد مورد نظر را آغاز کرده و همزمان با این کارها، برنامه‌ریزی‌های خود برای فصل بعدی سریالشان را با ما به اشتراک بگذارند.

در پی همه‌گیری ویروس کرونا، The CW مجبور شد زمان پخش بسیاری از سریال‌های خود را به تعویق بیاندازد. فصل دوم Batwoman از چند هفته‌ی پیش آغاز شد که تا به اینجای کار عملکرد چندان امیدبخشی در زمینه‌ی بازدید نداشته است. فصل هفتم The Flash در ماه مارس روی آنتن خواهد رفت. فصل هفتم Legends of Tomorrow هم در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد؛ زیرا فیلمبرداری آن هنوز به اتمام نرسیده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments