شبکه‌ی The CW اقتباس سریالی Wonder Girl را می‌سازد

اولین ابرقهرمان لاتین به اروورس می‌پیوندد

اقتباس سریالی Wonder Girl

با توجه به گزارش اخیر وب سایت Deadline، شبکه‌ی The CW قصد دارد با همکاری گرگ برلانتی، اقتباس سریالی Wonder Girl را بسازد.

Arrow پس از هشت سال به پایان رسید و Supergirl هم با پخش فصل ششم تمام می‌شود. با این حال، اروورس به لطف سریال‌های مختلفی از جمله Legends of Tomorrow ،Black Lightning و Batwoman همچنان ادامه داشته و به زودی، شاهد اضافه شدن نام Superman & Lois به لیست سریال‌های این دنیای مشترک خواهیم بود. طی چند وقت اخیر اشاره‌هایی به حضور دیگر قهرمانان در جهان اروورس شده است. برای مثال، در فصل اول سریال بت‌وومن وجود واندر وومن تایید شد. اتفاقات این چنینی باعث شده تا بسیاری از طرفداران کمیک بوک‌های دی‌سی خود را برای حضور ابرقهرمانان بیشتری آماده کنند.

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی از همکاری شبکه‌ی The CW و گرگ برلانتی (Greg Berlanti) برای ساخت اقتباس سریالی Wonder Girl خبر داده است. دیلین رودریگز (Dailyn Rodriguez) به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی و یکی از شورانرهای پروژه انتخاب شد. او طی سال‌های گذشته روی سریال‌های مختلفی کار کرده که از شاخص‌ترینشان می‌توان به Queen of the South اشاره کرد. برلانتی و رودریگز تنها تهیه‌کنندگان سریال نیستند و سارا شکتر (Sarah Schechter) و دیوید مدن (David Madden) هم وظیفه‌ی مشابهی را به دوش می‌کشند. فیلمنامه قرار است ریشه‌های داستانی یارا فلور را به تصویر بکشد که یکی از مبارزان آمازونی بوده و به عنوان ایزد رودخانه شناخته می‌شود.

یارا فلور شخصیت کاملا جدیدی به شمار می‌رود و حتی اولین حضورش در صفحات کمیک بوک هنوز رقم نخورده است. طبق اطلاعات رسمی، دی‌سی کامیکس قصد دارد در کمیک بوک Future State: Wonder Woman که ژانویه‌ی سال آینده منتشر می‌شود این ابرقهرمان لاتین را برای نخستین بار در معرض نمایش قرار دهد. جیمی اس. ریچ (Jamie S. Rich) یکی از کارمندان دی‌سی کامیکس درباره‌ی این ابرقهرمان رنگین پوست گفت:

ارتباط‌هایی میان یارا فلور و مبارزان آمازون‌ها وجود دارد. اهل برزیل است اما به عنوان مهاجر در آمریکا زندگی می‌کند. کمیک بوک او را به عنوان واندر وومن جدید نشان می‌دهد اما اطلاعاتی هم درباره‌ی ریشه‌های داستانی‌اش به دست خواهیم آورد، به خصوص اینکه دقیقا به کدام منطقه تعلق دارد، چگونه از چنین قابلیت‌هایی برخوردار است و چه ارتباطی میان او و شاهدخت دایانا وجود دارد؟

در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی از فیلمنامه‌ی اقتباس سریالی Wonder Girl وجود ندارد اما می‌توان حدس‌هایی درباره‌ی آن زد. اگر سریال‌های The CW را دنبال کرده باشید، باید به خاطر بیاورید وجود تمیسیکرا به لطف فصل سوم Legends of Tomorrow در دنیای اروورس تایید شد. از همین رو، پیش‌بینی می‌شود شاهد نماهایی از این جزیره‌ی تخیلی باشیم. در ضمن، یارا فلور یک رنگین پوست بوده و دیلین رودریگز هم از مهاجرین کوبایی است که در ایالات متحده‌ی آمریکا زندگی می‌کند. با در نظر گرفتن این موارد، بعید نیست داستان شامل پیام‌هایی پیرامون تنوع نژادی و جنسیتی باشد.

در حال حاضر اطلاعاتی از زمان ورود پروژه به فاز تولید یا تاریخ پخشش موجود نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا