آیا در دنباله‌ی Aquaman شخصیت آرتور به ویلن Black Panther شباهت پیدا می‌کند؟

از Aquaman 2 چه انتظاری داریم؟


به تازگی تئوری‌ای مبنی بر احتمال شباهت پیدا کردن شخصیت آرتور Aquaman به ویلن Black Panther یعنی Killmonger، مطرح شده است.

اولین اقتباس سینمایی آرتور کری تحت عنوان Aquaman در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده‌های سینما رفت. این فیلم موفق شد تا مبلغ ۱ میلیارد دلار در باکس‌ آفیس به‌دست بیاورد و مورد توجه قرار گرفت. جیسون موموآ (Jason Momoa)، امبر هرد (Amber Heard)، ویلیام دفو (Willem Dafoe)، پاتریک ویلسون (Patrick Wilson)، نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) از بازیگران این فیلم بودند. این درحالی است که جیمز وان (James Wan)، تهیه‌کننده و کارگردان استرالیایی، در جریان یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ اعلام کرد قسمت دوم Aquaman دارای المان‌های ترسناکی خواهد بود. در این میان، تئوری‌ای مطرح شده که از احتمال تغییر شخصیت آرتور به سمت یک کاراکتر منفی خبر می‌دهد. عده‌ای عقیده دارند ممکن است شباهت‌هایی میان آرتور و Killmonger به‌وجود بیاید.

بر اساس گزارش‌ها و صحبت‌هایی که با عوامل فیلم صورت گرفته، دستورالعمل‌های مختلفی برای شکل‌گیری کاراکتر آرتور وجود دارد که البته بیشترین آن‌ها پیرامون نحوه‌ی پادشاهی و فرمانروایی او است. اگر چه احتمال این‌که رفتار او در فیلم دوم متفاوت‌ از فیلم اول باشد، دور از ذهن نخواهد بود. نکته‌ای که نظر طرفداران را جلب کرده، آن است که Aquaman از لحاظ داستانی با Black Panther محصول ۲۰۱۸، شباهت‌هایی دارد. در واقع، برخی اتفاقات و روابط شخصیت‌ها هم به‌ یک‌دیگر بی‌ربط نیستند. در مورد فیلم دوم که قرار است به زودی عرضه شود، طرفداران عقیده دارند آرتور با چالش‌هایی درمورد آتلانتیس و نحوه‌ی حکومت بر آن مواجه می‌شود. در واقع، او به عنوان یک حاکم مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

فیلم Aquaman قرار است در تاریخ ۲۵ آذر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی) منتشر شود. این فیلم اوایل سال آینده‌ی میلادی وارد فاز فیلمبرداری خواهد شد و طرفداران می‌توانند از تماشای آن لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا